#1 2012-04-04 07:06:15

canibalx
Endora uživatel
Registrován: 2011-01-28
Příspěvky: 6

Re: nemohu se přihlásit k nové doméně

Dobrý den, dnes jsem si u vás zakoupil dvě domény. hudbazdarma.eu a lecivebyliny.eu. Dlouhodobě u vás mám riverstars.cz kam se bez problémů přihlašuji.

Jak se mám dostat do administrace těch nových zaregistrovaných domén. Když na hlavní stránce hudbazdarma.eu nebo lecivebyliny.eu dám přihlásit, tak absolutně nevím, co tam mám zadat. Když si chci nechat vygenerovat nové heslo a zadám tam svůj email - <!-- e --><a href="mailto:cemix@centrum.cz">cemix@centrum.cz</a><!-- e -->, tak mi vyskočí chybová hláška Uživatel s tímto emailem tu není zaregistrován.  - tak mi povězte, jak se mám dostat do toho rozhraní, abych mohl začít na projektch pracovat, jelikož email je to správný. Mé uživatelské jméno na endoru je riverstars.

Děkuji za rychlé vyřízení

S pozdravem
Patrik Chlumecký

majitel stránek se zajímavým čtením na každý den - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.zahadolog.net">www.zahadolog.net</a><!-- w -->

Offline

#2 2012-04-04 12:04:00

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: nemohu se přihlásit k nové doméně

odpovedané bolo cez ticket sistém, odporúčam do budúcna prv čítať a nie len klikať, všetko je vysvetlené vo webadmine ešte pred tým ako si klikol na tlačítko inštalovať - len sa treba NAUČIŤ ČÍTAŤ :!:


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-04-04 12:22:27

canibalx
Endora uživatel
Registrován: 2011-01-28
Příspěvky: 6

Re: nemohu se přihlásit k nové doméně

No omlouvám se tedy, ale pokud vám něco nefunguje, tak to neházejte na uživatele. Jsem vaším zákazníkem, který má u vás tři domény, proto bych požadoval trochu slušnosti. Samozřejmě jsem četl, ale admin a mé heslo v tomto případě zkrátka nefungují. Tohle nebude můj problém. Své heslo do administrace endory znám moc dobře, také se přes něj přihlašuji smile

Offline

#4 2012-04-04 21:56:28

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: nemohu se přihlásit k nové doméně

stačilo to napísať hneď že ste danú možnosť ktorá je vo webadmine napísaná vyskúšali a nefungovala, by sme sa skôr dostali do ciela 8-)


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2012-04-05 10:38:29

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: nemohu se přihlásit k nové doméně

Pretrvava problem? Bohuzel nechapu kam se snazite prihlasit.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK