#1 2012-03-14 13:34:41

flipper
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-29
Příspěvky: 6

Re: Obnova stranky

Dnes sa mi podarilo zmazať wp-config.php  so svojej stranky a nahradit ju inym suborom wp-config.php s mojej druhej stranky (flipo.funsite.cz) tu na endore (chcel som tym docieliť zmenu jazyka ja hlupak). Lenze potom mi nabieha loading stranka s flipo.funsite.cz.
Kedze povodny wp-config.php som zmazal neviem ako docielit aby stranka fungovala normalne.
zalohoval som celu stranku na disk (okrem chybajuceho  wp-config.php) vymazal som ju zo servera. Nainstaloval nanovo wordpress prekopiroval som s novo nainstalovaneho wordpresu an servery wp-config.php do zalohy stranky a dal som to opat na server, no kedze sa username password líši nejde to sad

1. pri zmazani wp-config.php odomna pyta manualne vyplnenie NAME, USERNAME, PASSWORD, HOST ktore neviem kedze som ich zmazal (myslia tym word24101151485 ? ) no zevraj sa to niekde vsetko da zistit... da?

2. najjednoduchsie by asi bolo obnovit celu stranku cca spred 2-3 dni alebo tyzdna da sa to?
snad sa to da dako vyriesit inak 2 mesacna praca bude v ...
dik za kazdu odpoved sad

Offline

#2 2012-03-14 14:17:45

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Obnova stranky

flipper napsal:

... 1. pri zmazani wp-config.php odomna pyta manualne vyplnenie NAME, USERNAME, PASSWORD, HOST ktore neviem kedze som ich zmazal (myslia tym word24101151485 ? ) no zevraj sa to niekde vsetko da zistit... da? ...(

Všechno se dá, všechno jde.
Jenom malé děti a noviny se musí nosit.  I chcíplá koza jde - ta jde stáhnout. lol

Uvedené "proměnné" najdete u sebe v administračním rozhraní
NAME: jméno databáze
USERNAME: jméno pro přístup k této databázi
PASSWORD: ten neuvidíte, ale jde změnit a poznamenat si jej
HOST: na Endora je to localhost

Toť vše.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-03-14 14:51:29

flipper
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-29
Příspěvky: 6

Re: Obnova stranky

bohuzial nnic neslo ani po 100 zopakovani takze som vsetko pomozal a zacinam od nuly, urobil som tam tolko bordelu ze by to uz ani nikto nezachranil... :cry:  :cry:
preto urobim vsetko odznova, len mi prosimvas povedzte
ako vyberiem informacie, ktore mam v zalohe?
napr obrazky viem kde su : zaloha dedpo\web\wp-content\uploads
ale chcel by som sa dostať k textom na vytvorenych strankach a blogovych postoch? viete kde su?

Offline

#4 2012-03-14 15:24:20

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Obnova stranky

To je vše uloženo v oné databázi.


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK