#1 2011-12-14 17:54:36

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Chcel by som zmazať svoj účet,ktorý som založil 7777.6f.sk aj účet na tomto fórku ale chcem aby boli najprv zmazané všetky moje príspevku aj odpovede adminov na moje otázky. Ako aj ten dotyčný email uvedený vo fórku.

Offline

#2 2011-12-14 18:13:53

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Chcete zahladit stopy, nebo jak to mám chápat?  :shock:


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-12-14 18:33:08

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Nie z mojej strany šlo len o vtip ale na endore končím. Jednak z vlastného presvedčenia a jednak kôli adminom a tak ako si povedal chcem zmazať všetky svoje príspevky a hlavne ten príspevok od JF. Dobre,myslel som že sa na tom JF zasmeje nezasmial sa a len tak tak som ho presvedčil aby nepodával trestné oznámenie ale naozaj musí byť v sekcii vypísané presné znenie nejde z jeho strany o pomstu? Mal som ho až do toho osudného mailu za najlepšieho priateľa keby som vedel že s toho komára spraví somára tak ho nikdy nepošlem. Dobre,on napísal že ho vzal vážne ale nevidím dôvod prečo by mal byť naďalej zverejňovaný.

Offline

#4 2011-12-14 21:47:35

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Nebo nekteří lidé humor ani neznají znám skoro tři tucty čechú,kteří by se na tom zasmály a ješte odpoviedeli podobným humorem. Je mi do plaču,keď si spomeniem ako zareagoval JF :cry:  :cry:  :cry:

Offline

#5 2011-12-14 22:13:08

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

7777 napsal:

Nebo nekteří lidé humor ani neznají znám skoro tři tucty čechú,kteří by se na tom zasmály a ješte odpoviedeli podobným humorem. Je mi do plaču,keď si spomeniem ako zareagoval JF :cry:  :cry:  :cry:

Chcel by som len požiadať JF aby sa vyjadril a z celého srdca sa mu ospravedlniť za nemiestny a urážlivy mail. Vždy som JF považoval za drahého priateľa a nechcem ho teraz tesne pred vianocami stratiť. Ak odpustíš budem rád.

Offline

#6 2011-12-14 22:43:57

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Nehovorím o výpalikoch ani nežiadam znovu o hosting na endore. Fanúšik po tom čo sa dozvedel náhodou čo sa stalo medzi mnou a JF mi poskytol 1,5 TB hosting. A ostatné stránky čo som u vás mal som založil na nízskokapacitnom hostingu ale z bezva grafikou. Mne ide o to len aby admini zamazali môj účet a aby mi JF odpustil a zasa bol mojim priateľom. Kamarádi nie sú výpalníci len spisovatelia a hráči online hier. Je mi ľúto že ma považujete za výpalníka po mojom čiernom humore za ktorý som sa už tisíckrát ospravedlnil. Teraz čakám na JF aby mi odpustil zmazal všetky moje príspevky aj môj účet na forku a Hosting účet,snaď mi raz odpustí.

Offline

#7 2011-12-14 23:22:17

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

zrusiteu napsal:
7777 napsal:

Nebo nekteří lidé humor ani neznají znám skoro tři tucty čechú,kteří by se na tom zasmály a ješte odpoviedeli podobným humorem. Je mi do plaču,keď si spomeniem ako zareagoval JF :cry:  :cry:  :cry:

To mysliš ty mafiány a výpalníky? Pravda, tato sorta lidí asi má specifický humor, nemohu posoudit, neb se s nimi narozdíl od tebe nestýkám.  roll

Jinak podotýkám, že "ostatní problémy hostingu" nemají s tvou psychickou poruchou nic společného, tudíž by sis ten off-topic mohl řešit jinde.

Nieje pekné niekoho len tak urážať to čo som ja poslal JF bol len vtip ale tvoje nahrážky sú už urážka.  Medzi Vípalníkmi sa nepohybujem ale ty asi hej. PS:Už som zmazal stránky,FTp,ale neviem zmazať samotný účet. Kéž by si JF raz uvedomil že som to nemyslel zle a ak to vzal ako ťažškú urážku na cti tak sa mu strašne ospravedlňujem. Mohli by sme ostať priateľmi?

Offline

#8 2011-12-15 00:04:00

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

taky bys mohl číst co tu je psáno
http://endora.cz/podpora/faq#jak-zrusit-sluzby

Offline

#9 2011-12-15 10:33:29

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

zrusiteu napsal:
7777 napsal:

Nieje pekné niekoho len tak urážať to čo som ja poslal JF bol len vtip ale tvoje nahrážky sú už urážka.  Medzi Vípalníkmi sa nepohybujem ale ty asi hej. PS:Už som zmazal stránky,FTp,ale neviem zmazať samotný účet. Kéž by si JF raz uvedomil že som to nemyslel zle a ak to vzal ako ťažškú urážku na cti tak sa mu strašne ospravedlňujem. Mohli by sme ostať priateľmi?

Jo tak pán se ještě urazil, jo?  lol Člověče, tobě fakt kape na karbid! Co je vtipného na tom, vyhrožovat někomu únosem dítěte a zmlácením manželky tak, že jí nepozná?! Jestli ti to přijde veselé a vtipné, tak se jdi opravdu léčit... Jinak si ujasni rozdíl mezi urážkou na cti a nebezpečným vyhrožováním a vydíráním. Možná že by ti to fakt měli vysvětlil pánové od PČR, třeba by se ti pak rozbřesklo v palici.

Tak pán nedá stále pokoj. To JF bolo vtipom i reklamou na moju poviedku Mafia.s.r.o myslel som že sa na tom zasmeje a ja mu potom poviem že je to časťou mojej poviedky Mafia.s.r.o

Kedy budú červené odkazy v mojej administrácii zasa žlté problémy som už odstránil! Jestli mne naserete příjde mafie! A pošlu na vás výpalníky. V praze totiž mám nejvíce posluhovačú a ty se přihlasuješ s Prahy! Tvá malá dcerka chodí do školky v praze,co když ji unesem? Tva manželka pracuje v praze co když príjedeš domú a nepoznáš ji. Mnel bys ty weby rychle odblokovat a vrátit do pôvodného stavu!

To zeleným bolo pre admina a to červené je taký vtip i výňatok z jednej z mojich poviedok konkrétne Mafia.s.r.o Myslel som že tým navnadím JF aby si prišiel prečítať. Keby som len mohol vrátiť čas. :cry:  :cry:  :cry:

Offline

#10 2011-12-15 10:38:16

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Co si budeme povídat, bylo to hloupé.
Přestaňte se tady hádat, nebo budu nucen toto vlákno zamknout. Zase... (a už mě to s váma přestává bavit)


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#11 2011-12-15 16:16:01

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Zaujímavé, že ty takéto veci berieš ako vtip, ale keď ti tam vo večerníčku povedia, že budu daniť domény (lol) tak dobre, že nazaspamuješ celé fórum panikou ...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#12 2011-12-15 19:53:25

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Od spoločnosti endora bolo upustené od trestného oznámenia v prípade nebezpečného vyhrážania sa. Ja som naopak za právnikom bol.  Hneď ako som sem ráno dal svoj posledný príspevok,som šiel za najbližším právnikom v okolí. Dozvedel som sa že môj mail JF nespadá pod nebezpečné vyhrážanie sa len do priestupku proti spolunažívaní a policajti ani súd sa tým ani len nebudú za podievať! Maximálne sa odo mňa bude požadovať verejné ospravedlnenie čo som už aj tak urobil ako svoj prvý akt po emaile.(Aj za predpokladu že JF si môj email nikdy neprečítal). Podobným prípadom sa súdy ani len nezaoberali a to bolo vážnejšie istý muž posielal ľuďom emaily z výhražkami a posielal im dokonca listy domov. Súd to kvalifikoval ako prečin proti spolunažívaní. Samozrejme právny zástupca sa môže do 30 dní od rozsudku odvolať ale súd len potvrdí rozsudok o mojej nevine.

Offline

#13 2011-12-15 20:04:59

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Posledná žiadosť a potom odíjdem

Ačkoliv je toto sekce "Jen tak", stále se jedná o fórum podpory hostingu, ne podpora osobních problémů. :!: Pokud vám někdo bude chtít odpovědět, pak do bude osoba, která má práva psát do zamčeného vlákna...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK