#1 2011-12-13 16:10:11

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Žiadosť o pomoc

Dobrý deň,volám sa 7777. Včera som napísal podpore nech mi odblokujú doménu. Lebo som už opravil to čo porušovalo pravidlá. Mysliac si že hovorím  z JF som riekol inak si na teba zavolám mafiu...(Myslel som to že to vezme ako taký predvianočný vtip.) Dnes mi prišlo čosi od endory že na mňa podávajú trestné oznámenie pre vydieranie a že zrušili môj účet. Napísal som teda do každého políčka vo fóru ale obratom mi bol zrušený aj účet na fórum. Preto chcem zdvorilo požiadať adminov webu endora aby zastavili trestné stíhanie a nepodávali to ďalej na pravnické oddelenie.

PS:Neviete čo je Vianočný žart?

Offline

#2 2011-12-13 17:12:22

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Žiadosť o pomoc

Jelikož jste spamoval celé fórum a já jsem byl náhodou u toho, varoval jsem vás a když jste nereagoval, dal jsem vám ban na hodinu abyste vychladl.

K vašemu problému. Počkejte prosím na vyjádření někoho povolaného, kdo ví o čem je řeč. Tím, že budete spamovat rozhodně nic nevyřešíte. Ba právě naopak  to spíše zhoršíte!


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-12-13 17:48:20

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Žiadosť o pomoc

Poslal som vysvetlenie priamo danému adminovi bohužiaľ neodpísal naviac som sa musel regnúť znova na hosting lebo všetko bolo zurušené.

Offline

#4 2011-12-13 21:14:34

7777
Člen
Registrován: 2011-12-13
Příspěvky: 14

Re: Žiadosť o pomoc

Hliadka SS uvidela osobu na metle a okamžite zahlásila veleniu. Už o chviľ vzlietli do vzduchu lietadla Luftwafe a o pár minút dostihli osobu na metle. Piloti lietadla o chvíľu spoznali babičku,ktorá letela na metle. Okamžite začali strieľať a babička z hlasnými nadávkami sa zrútila niekde v lese...

PS:Kedy sa admini vyjadria?

Offline

#5 2011-12-13 21:17:49

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Žiadosť o pomoc

Zamýkam. Tí oprávnení, kt. vedia o čom je reč sa potom k tomu vyjadria ...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#6 2011-12-14 12:09:31

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Žiadosť o pomoc

Ak sa niečo rieši cez mail tak cez mail dostaneš odpoveď. A toto naozaj nieje vtip:

Kedy budú červené odkazy v mojej administrácii zasa žlté problémy som už odstránil! Jestli mne naserete příjde mafie! A pošlu na vás výpalníky. V praze totiž mám nejvíce posluhovačú a ty se přihlasuješ s Prahy! Tvá malá dcerka chodí do školky v praze,co když ji unesem? Tva manželka pracuje v praze co když príjedeš domú a nepoznáš ji. Mnel bys ty weby rychle odblokovat a vrátit do pôvodného stavu!   

Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK