#1 2011-11-30 12:35:28

davidg
Endora uživatel
Registrován: 2010-09-23
Příspěvky: 208
Web

Re: Nefunkcny Download FTP

Akurat som si chcel zalohovat svoje Weby a mam velke problemy nakolko mi furt vypise chybu v spojeni ...
ked stahujem vetsie mnozstvo dat furt su niake problemy ...

Poprosim ADMINA aby mi vytvoril komplet Backup uctu FTP aj DB a na moj mail mi zaslal bud link na download alebo niako skusil problem vyriesit ...

Pouzity software :
Totall Commander
Explorer
Fille Zilla

(Nic nepomohlo)

Celkova velkost dat podla webadminu 240 MB

Account name : davidg

Fakt pekne prosim .. us som s toho zufaly ... Som chcel len jeden obycajny backup svojich webov


----------PC Expert---------
Digital World Only ...           +
--------------------------------
Overenie ci je stranka bezpecna alebo nie : http://site.cekuj.net/

Offline

#2 2011-11-30 12:37:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nefunkcny Download FTP

vo vašom účte nieje PLUS/MEGA program u ktorého je možné vygenerovať aktuálnu zálohu účtu, samozrejme môžete v administrácií požiadať o zálohu z predošlých dní ktorá bude dostupná na stiahnutie priamo cez webadmin prípadne cez FTP zo zložky backup


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-11-30 13:27:43

davidg
Endora uživatel
Registrován: 2010-09-23
Příspěvky: 208
Web

Re: Nefunkcny Download FTP

Ja som ale chcel len backup na download a nie obnovu webu (ako je tam pisane) ...
dufam ze spominana funkcia neprepise aktualny web ...

Len som chcel od admina aby daco spravil s nefunkcnym FTP ...

Jednoducho povedane : Potrebujem tie data a nejde mi vase FTP ? Ako inak sa k nim mam dostat ?
ked vam poriadne nefunguje FTP ? Us som to skusal minimalne 30x a furt to padne ... skusal som cez 3 programy a stale nic ... Tak nakoniec som sa obratil tuna na forum ... Pre admina by nebol problem spravit Backup s uctu celeho ... Pripadne opravit FTP aby normalne fungovalo .. Skusal som sa pripajat s 2 miest nezavisle a stale to blbne .. A ako vidim niesom jediny ktoremu FTP Blbne ...

Len vazne potrebujem tu zalohu webu Tak poprosim o Archiv mojho uctu ( stiahnutelny ) lebo us inu cestu nevidim ..


----------PC Expert---------
Digital World Only ...           +
--------------------------------
Overenie ci je stranka bezpecna alebo nie : http://site.cekuj.net/

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK