#1 2011-11-21 12:01:50

kingscorpio88
Člen
Registrován: 2011-11-21
Příspěvky: 7

Re: Stále se přesměrovává na endora.cz

Dobrý den,

včera jsem si registroval free hosting (adresa http://freestyler-dmx.4fan.cz) no a hned poté si nainstaloval PHP fusion jedním kliknutím... Dostanu se do administrace přes login.php, ale kdykoliv chci kliknu na Domů, tak mě to přesměruje na endora.cz. Hádám, že je to problém DNS, nebo ne?

Co s tím mám dělat? Rozjíždím projekt pro českou komunitu osvětlovačů. Děkuji.

Offline

#2 2011-11-21 12:34:47

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Stále se přesměrovává na endora.cz

Pokud jste to zkoušel hned po instalaci, tak je možné, že nebyl PHP-Fusion ještě nahrán úplně... Chvíli to trvá a jelikož teď už mi to problém nedělá a odkaz Domů mě na Endoru nenasměřuje, tak je to už asi OK že?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-11-21 12:45:42

kingscorpio88
Člen
Registrován: 2011-11-21
Příspěvky: 7

Re: Stále se přesměrovává na endora.cz

no právě to zkouším i teď, den po registraci - i ten PHP-Fusion tam ten den ležel, až dneska mě napadlo rovnou zadat adresu na přihlašování (login.php), tak mě to pustilo do administrace a všude na web, ale i teď problém přetrvává - běda jak kliknu na odkaz Domů. To samé mi dělá, když zadám adresu mého webu (včetně index.php) přímo do prohlížeče - vyhodí mě to zpět na Endora.cz

Jen bych ještě doplnil, že jsem smazal veškerá cookies, temp soubory a celý ntb jsem projel ještě CCcleanerem pro jistotu, avšak tento jev u mě přetrvává stále...

Myslel jsem si, že mám něco nějak špatně nastaveno, nebo že mi chybí ten index.php, ale po důkladné kontrole jsem nic podezřelého nenašel...

Napadá mě ještě nastavení htaccess, ale nezjistím, co v něm je...

Offline

#4 2011-11-21 13:02:01

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Stále se přesměrovává na endora.cz

Vyzkoušejte to i v jiném prohlížeči, protože mě to nedělá vůbec žádný problém a tak těžko radit. Možno, že nějaký problém je, ale to musíme počkat až přijde někdo povolanější, každopádně vyzkoušejte ten jiný prohlížeč, jestli to bude OK, nebo ne...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-11-21 13:15:03

kingscorpio88
Člen
Registrován: 2011-11-21
Příspěvky: 7

Re: Stále se přesměrovává na endora.cz

VYŘEŠENO

V IE jsem tu stránku zobrazil normálně, problém byl ve Firefoxu. Konkrétně jsem smazal veškerou historii a nastavení serveru, které si FF pamatoval. Zjevně to byl nějaký pozůstatek včerejšího testování, když se ještě změny na serveru neprojevily. Možná by stačilo osvědčené ctrl+F5, kdyby nedošlo k přesměrování na homepage Endory smile.

Takže díky moc za "nakopnutí" správným směrem a přeji hezký den  smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK