#1 2011-11-05 16:24:46

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

dobry den jde do wp dat plugin s moznosti hodnoceni uzivatelu ?

Offline

#2 2011-11-05 17:00:36

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

panda napsal:

dobry den jde do wp dat plugin s moznosti hodnoceni uzivatelu ?

Jak to myslíte? Můžete uvést příklad na nějakém webu, kde to běží?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-11-05 18:17:14

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

No treba na aukru kdyz si tam nekdo od nekoho neco koupi tak k nemu napise komentar v podstate hodnoceni jestli byl dobry a nebo ne a to jsem myslem

Offline

#4 2011-11-05 18:36:42

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

Aukro je dost specifické a jelikož je toto téma napsáno v sekci WordPress, nedovedu si to moc představit. Ve WP se dají hodnotit třeba komentáře, ale to je v podstatě jediný pořádný způsob jak vidět nějakého uživatele. Tímto však neříkám, že něco nejde, jen nechápu dotaz. Zkuste ho trošku konkretizovat a nejlépe i s odkazem na web, kde se taková technika používá (pokud možno samozřejmě WP), protože nepředpokládám, že budete dělat z WordPressu něco jako Aukro...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-11-05 20:04:07

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

Myslim neco jako je toto http://www.snowboard-zezula.cz/hodnocen ... ka/strana4 ale asi to neni ve wordpressu >(

Offline

#6 2011-11-05 20:06:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

tá stránka nieje vo WP, skús hľadať na internete nejaké doplnky, dosť možné že tam i niečo také nájdeš, následne to len nainštaluješ a je to


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2011-11-05 20:07:09

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

ja jsem hledal vsude na googlu ale nikde nic jakoby se po tom slehla zem  :shock:

Offline

#8 2011-11-05 20:24:25

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

panda napsal:

ja jsem hledal vsude na googlu ale nikde nic jakoby se po tom slehla zem  :shock:

Však taky není co hledat, stále nechápu čeho chceš docílit. Eshop na WP? Hodnocení uživatelů? A jakých, když se na profily spíš nedostaneš, než dostaneš. Dej jeden jediný konkrétní příklad webu, který je podobný tomu, co chceš ty a běží na WordPressu...

Možná bych se spíš zamyslel nad jiným RS, protože WP není pro eshopy, ani na profily lidí moc stavěn. Spíš bych řekl, že vůbec. Většina šablon je stejně dělaná tak, že když už najdeš jméno autora článku, tak to neodkazuje na profil, ale na seznam toho co napsal a v komentářích to zase odkazuje na link, co byl ve formuláři vyplněn. Stále to nechápu a momentálně si troufnu tvrdit, že buď nevíš co hledáš, nebo hledáš něco co neexistuje.

(třeba se přiučím něčemu novému... smile)


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#9 2011-11-05 20:32:55

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

zeminem napsal:
panda napsal:

ja jsem hledal vsude na googlu ale nikde nic jakoby se po tom slehla zem  :shock:

Však taky není co hledat, stále nechápu čeho chceš docílit. Eshop na WP? Hodnocení uživatelů? A jakých, když se na profily spíš nedostaneš, než dostaneš. Dej jeden jediný konkrétní příklad webu, který je podobný tomu, co chceš ty a běží na WordPressu...

Možná bych se spíš zamyslel nad jiným RS, protože WP není pro eshopy, ani na profily lidí moc stavěn. Spíš bych řekl, že vůbec. Většina šablon je stejně dělaná tak, že když už najdeš jméno autora článku, tak to neodkazuje na profil, ale na seznam toho co napsal a v komentářích to zase odkazuje na link, co byl ve formuláři vyplněn. Stále to nechápu a momentálně si troufnu tvrdit, že buď nevíš co hledáš, nebo hledáš něco co neexistuje.

(třeba se přiučím něčemu novému... smile)

Chci dosahnout hodnocení uzivatelu protoze tato stranka sberatel.8u.cz je zamerena na sbirani a vymenu tak se tam budou uzivatele navzajem hodnotit uz to chapes ?
EDIT:A tim ze se wordpress nehodi na sberatelskou stranku si chtel rict ze mam jit na jiny rs ? protoze jestli jo tak mi prosim nejaky sezen ale hlavne ne joomlu dekuji

Offline

#10 2011-11-05 22:55:42

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

Čo tak SunLight -> sunlight.shira.cz  . Podpora tvorby pluginov ...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#11 2011-11-06 09:13:12

panda
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-16
Příspěvky: 234

Re: jde dat do WP hodnoceni uzivatelu ?

jA JSEM SE DIVAL TAK MI PADNUL DO OKA phpRS a marwel tak nevim  :?:

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK