#1 2011-05-03 20:31:58

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

znovu se mi ve WP objevil problém, který se mi už jednou objevíl (akorát tehdy u jiné podstránky, ale na stejném webu) a fakt netuším co s tím je roll

když chci jít na hlavní stránku webu http://www.ewa-farna.cz, tak se mi objeví jedna podstránka, i když v nastavení to nemám nastaveno, aby se mi zobrazovalo na HP něco jiného než stránka s příspěvky jako v blogu
.. před chvilkou sem smazal databázi, nahrál zálohu a šlo to jako dřív.. pak jsem znovu přidal stránku s tím videoklipem, protože v té záloze nebyla a zase se zobrazuje na HP webu  neutral

pitomý WP, neví někdo kde může být chyba? já tam tu stránku s klipem chci, ale ne na HP webu! 8-)

Offline

#2 2011-05-03 23:16:07

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: problém s hlavní stránkou WP

Možno je zapnuté cachovanie stránkou, preto sa ti obsah zobrazuje i keď si ho v administrácií zmenil. Zmena sa prevažne prejaví do 24 hodín keď sa cache obnoví.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-05-04 12:17:48

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

JF napsal:

Možno je zapnuté cachovanie stránkou, preto sa ti obsah zobrazuje i keď si ho v administrácií zmenil. Zmena sa prevažne prejaví do 24 hodín keď sa cache obnoví.

ale tam je problém ten, že jsem žádnou změnu hlavní stránky nedělal, takže jaký to má důvod aby se to zobrazovalo na HP a HP ted vůbec nejde.. akorát jsem přidal jako pod stránku do Stránky Videoklipy nový klip a nastavil aby se zobrazoval v tom seznamu jako poslední neutral

a když sem smazal DB a znovu jí nahrál ze zálohy, tak to bylo OK, pak přidám znova ten klip a zas se to jebne (lepší slovo mě nenapadlo smile ) a ten klip tam jako chci lol

Offline

#4 2011-05-04 13:01:25

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: problém s hlavní stránkou WP

V databáze, konkrétne v tabuľke wp_redirection_items (id: 15) si mal nastavené že ak je v adrese len / lomítko čiže hlavná stránka tak to malo presmerovať na /videoklipy/bez-lez, vypol som ti toto presmerovanie. Nabudúce si dávaj pozor čo zapneš, lebo potom sa ti to presmerováva kade tade ;o)


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2011-05-04 13:21:49

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

JF napsal:

V databáze, konkrétne v tabuľke wp_redirection_items (id: 15) si mal nastavené že ak je v adrese len / lomítko čiže hlavná stránka tak to malo presmerovať na /videoklipy/bez-lez, vypol som ti toto presmerovanie. Nabudúce si dávaj pozor čo zapneš, lebo potom sa ti to presmerováva kade tade ;o)

tak to děkuji za opravu wink

ale já fakt nic neupravoval, naposled sem akorát přidával tu stránku s klipem.. leda, že by nějaký plugin dělal neplechu roll

Offline

#6 2011-10-08 12:51:30

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

no, zase se mi něco pokazilo a netuším co, je pravda, že jsem den předem instaloval asi dva nové doplňky a zkoušel pár šablon ale včera bylo vše Ok a přesměrování na titulku jsem neměnil a ted zase mi to na titulce háže něco jiného a v nastavení to nastavené nemám neutral

takže po pár měsících znova stejný problém a netuším proč :?

Offline

#7 2011-10-08 13:10:42

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: problém s hlavní stránkou WP

Doména?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#8 2011-10-08 13:20:20

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ewa-farna.cz">www.ewa-farna.cz</a><!-- w --> smile

Offline

#9 2011-10-08 19:23:56

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: problém s hlavní stránkou WP

aldik7 napsal:

http://www.ewa-farna.cz smile

Přetrvává problém? Z pohledu návštěvníka nevidím nic zvláštního...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#10 2011-10-08 19:26:06

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

zeminem napsal:
aldik7 napsal:

http://www.ewa-farna.cz smile

Přetrvává problém? Z pohledu návštěvníka nevidím nic zvláštního...

já jo, HP toho webu má být s příspěvky jako každý jiný blog a ne jen s jedním jak tomu je ted, a v nastavení není nastavené aby se zobrazovala určitá stránka

Offline

#11 2011-10-08 19:43:02

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: problém s hlavní stránkou WP

Nevím co je myšleno tím HP, ale pokud je to něco jako Hlavní Page (  lol  ), tak tam vidím asi 10 příspěvků. Většinou se nikde jinde příspěvky nezobrazují, takže předpokládám, že se opravdu o hlavní stránce bavíme.

Pokud ty příspěvky nevidíš, pak je problém na tvé straně v prohlížeči a vyzkoušej ten web otevřít v jiném, jestli to půjde, jsi doma... Pokud to tak není, obrň se prosím trpělivostí a popiš problém ještě nějak jinak, protože jak říkám, u mě se web nechová nijak zvláštně.

Pošli sem tedy případně přesné odkazy a když to bude nutné tak i screeny problému. Pokusíme se problém vyřešit... wink


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#12 2011-10-08 19:49:33

aldik7
Člen
Místo: Ostrava
Registrován: 2010-11-08
Příspěvky: 79

Re: problém s hlavní stránkou WP

Aha, takže už to asi bude v pohodě... v IEčku jsem to právě zkusil a najela mi HP (home page) normálně, ve firefoxu mi pořád místo hlavní stránky najíždí http://www.ewa-farna.cz/videoklipy/monster-high-cz-2 i když to nastavené nemám ..ale tímpádem to asi bude problém v cache

Offline

#13 2011-10-08 20:05:36

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: problém s hlavní stránkou WP

aldik7 napsal:

Aha, takže už to asi bude v pohodě... v IEčku jsem to právě zkusil a najela mi HP (home page) normálně, ve firefoxu mi pořád místo hlavní stránky najíždí http://www.ewa-farna.cz/videoklipy/monster-high-cz-2 i když to nastavené nemám ..ale tímpádem to asi bude problém v cache

Jo asi jo, to je hrozně zrádná věc... smile Pokud je to něco lehkého dopuručuje se používat pro obnovení webu ne F5, ale Ctrl+F5. I když jsem to nikde oficiálně neviděl (nehledal jsem), asi to funguje dobře. Pokud však máš nějaký plugin, který to cachuje, tak budeš muset pravděpodobně cache čistit manuálně a proto není moc vhodné používat tyto pluginy, pokud se na webu pracuje...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK