#1 2011-08-04 12:05:33

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Po poslední aktualizaci WP nemohu editovat/psát žádné nové příspěvky. V editoru se nezobrazí žádný text ani ikony wysiwyg editoru. Ouško HTML editoru je neaktivní.

j6k1th.png

Zkoušel jsem reinstall WP, ale nepomohlo. Neví někdo, kde by mohl být problém ?

Děkuji

Offline

#2 2011-08-04 15:27:54

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Vyzkoušel jsi odpojit pluginy? Mohla s poslední verzí WP nastat nějaká kolize...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-08-05 21:32:02

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Při deaktivaci všech pluginů editor funguje. Nyní budu hledat, který z nich je problematický, posléze napíši výsledek.

Offline

#4 2011-08-05 21:40:43

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

kevin00 napsal:

Při deaktivaci všech pluginů editor funguje. Nyní budu hledat, který z nich je problematický, posléze napíši výsledek.

Jo to bude ono... wink Můžeme se pak pokusit k tomu pluginu najít vhodnou alternativu, nebo řešení... wink


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-08-05 23:21:43

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Tak se jedná o plugin SyntaxHighlighter Evolved.

Offline

#6 2011-08-06 09:57:41

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

kevin00 napsal:

Tak se jedná o plugin SyntaxHighlighter Evolved.

Používám ho taky a můžu potvrdit, že je podle mě nejvíce problémový. Používám ho však proto, že je docela hezký a přechod je složitý. Máš-li hodně napsaných kódů, přechod bude opravdu problém, protože většinou má každý takovýto plugin jiný syntax. (na přechod se už chystám dlouho a jednou to předělám)

Vybrat si můžeš opravdu z hodně takovýchto pluginů, namátkou:
http://wordpress.org/extend/plugins/wp-syntax/
http://wordpress.org/extend/plugins/my-syntax/
> http://wordpress.org/extend/plugins/sea … ntax&sort=

Ten druhý jsem nezkoušel, ale zni to zajímavě... smile
V kombinaci se SyntaxHighlighter Evolved používám ještě plugin TinyMCE Advanced pro rozšíření stávajícího editoru. Wordpress mám poslední volně updatovatelné verze tedy 3.2.1 a takováto kolize mi nenastává. Je možné, že ten Syntax plugin dělá problémy ve spojení s jiným pluginem, proto ještě prověř, jestli je to opravdu on, protože podle následující stránky:
http://wordpress.org/extend/plugins/syntaxhighlighter/
by měl tento plugin s poslední verzí WP fungovat bez větších problémů (WP 3.2.1 + Sytax 3.1.3 = Works!).

Zkus to tedy ještě pořádně prozkoumat a pokud se rozhodneš syntax plugin vyměnit, přeji hodně štěstí. Více ti pomoci asi nemůžu... wink


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#7 2011-08-15 15:18:03

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Tak se problém opět opakuje  :cry:  Dneska jsem psal článek a po cca 5 - 6 uložení konceptu editor "zmizel".

Nemůže se jednat o chybu hostingu ? Četl jsem o chybě komprese javascriptu (post č. 3). Ale nevím co kde nastavit, abych to mohl vyzkoušet.

EDIT:

Tak nyní editor funguje u možnosti Vytvořit novou stránku a i u editace ostatních stránek. Pouze u toho jednoho konceptu je editor nefunkční a jeví se jako v prvním postu. Jsem z toho dost zmatený   :?

Offline

#8 2011-08-15 17:12:55

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

No nevím, jestli tamto vlákno brát vážně, protože mi přijde, že jsou tam rady ze zoufalství, ale sám ti nedovedu poradit, nikdy jsem se s tím nesetkal a opravdu nevím, v čem je problém...
Snad jen, psal jsi, že se to stalo po poslední aktualizaci na novější WP, udělej to tedy obrácené a vrať se ke strašímu, ale předpokládám, že bude konflikt u tebe, protože nikdo jiný si zatím nestěžoval a já také nemám problém...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#9 2011-08-16 15:56:55

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Tak už nevím, aniž bych s něčím "laboroval" editor zase funguje.

Ještě se zeptám, lze na nové verzi WP vrátit "starý editor" nebo bych musel provést Downgrade. V režimu nerušeného psaní se nezobrazují rozšířené možnosti formátování textu, ovládání samotného editoru je takové "neohrabané", kvůli každé změně musím tento mod vypínat a v formátovat text v malém okně ... lze toto nějak odstranit ?

Offline

#10 2011-08-16 17:55:34

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Ještě si pročti toto:
http://wordpress.org/support/topic/visu … t-resolved
jestli tě něco netrkne. Nic není jen tak...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#11 2011-08-24 17:31:45

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Vyřešil jsi nějakým způsobem tento problém? Narazil jsem na něj a editace či cokoliv jiného nefunguje napříč každým prohlížečem a to od IE9, Opera11.5, FF6, FF7 a FF8. Ponižovat na menší verze se mi nechce, není to ani moc vhodné. Ale stalo se to až teď a myslím si, že jsem si do PC zavlekl něco konfliktního, zřejmě při instalaci toho Firefox8.

Fakt mě pořád nenapadá co s tím, ještě asi vyzkouším nahrát WP na jiný hosting, jestli se to ukáže prospěšné a funknčí, nebo je problém na mém NTB...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#12 2011-08-24 17:37:56

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Velmi horko a ještě hůř těžko jsem se dostal někam dál a WP vrátil chybu, která předtím nebyla ani vidět:

Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 86 bytes) in /home/users/zeminem/zeminem.cz/web/wp-includes/cache.php on line 353

Takže mám smůlu, protože web neprotlačím přes memory limit?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#13 2011-08-24 19:00:12

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nefunkční wysiwyg editor

No jasný, je to tak a možná to pomůže ostatním. Zkrátka je to tím, že mám aktivováno moc pluginů. Proto stačilo ten největší vypnout a vše zase frčí. Budu to muset někdy na pondělí pořešit, protože jsou to všechno relativně důležité pluginy... :-/

Zajímalo by mě, jestli to uživatel kevin00 vyřešil, nebo ne. Už je mi to celé jasné, hledal se konfliktní plugin a při následných deaktivacích se plugin rozjel. Teď je mi však jasné, že nešlo o konflikt, ale o memory...

Omlouvám se za částečné zmatení, snad už to bude ok... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#14 2011-09-26 16:43:54

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Abych řekl pravdu, přestal jsem mód zcela používat a pouze si "natáhnu" editor, jelikož jsem kloudné řešení nenašel  sad

Nyní mě bohužel trápí další problém a tím je nemožnost nahrávat obrázky.

Offline

#15 2012-02-18 23:01:26

kevin00
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-16
Příspěvky: 19

Re: Nefunkční wysiwyg editor

Po upgradu WP na verzi 3.3.1 opět editor nefunguje. Je zajímavé, že pro nové příspěvky/stránky se ovládání editoru zobrazí, pokud chci příspěvek/stránku editovat je opět editor "prázdný" (viz screen v mém prvním příspěvku).

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK