#26 2011-09-20 09:20:43

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

A už je tu tretie konto roll


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#27 2011-09-20 11:32:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

Osobne si myslím že užívateľ by si mal pamätať aký mail použil pre dané konto. Písal si že ste stratili prístup do inej mail schránky, tým pádom sa môžete dostať do tej ktorá patrí k danému kontu. Na tú adresu som zasielal mail z heslom a uviedol som to aj do odpovede v ticket systéme. Proste potrebujem k overeniu vedieť mail ku kontu, to by mohol potom hocikto napísať nejaké konto a tvrdiť že zabudol heslo a keby to bez overenia zmením tak by pravý majiteľ mohol mať námietky že mu niekto ukradol konto.

Viem že chceš prístup do konta tomik123, ale neuviedol si k nemu mail.
Mail <!-- e --><a href="mailto:jimlingova@seznam.cz">jimlingova@seznam.cz</a><!-- e --> si tvrdil že sa doň nemôžete prihlásiť, ale ten nepatrí ku kontu tomik123 to znamená že do mail schránky patriacej kontu tomik123 sa dostať môžeš ale nevieš aký to je mail.
Napísal si mail <!-- e --><a href="mailto:timling@email.cz">timling@email.cz</a><!-- e --> ktorý zase patrí ďalšiemu kontu, čiže mi tu miešaš 3 rôzne kontá.
To do koľkých mailov si zabudol heslo? Ako tak sledujem tak asi do všetkých čo je až moc podozrivé.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#28 2011-09-20 13:09:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

Netvrdím že nieje vaše a ani to že klamete. Len ste mi doteraz nedali mail adresu patriacu ku kontu u ktorého žiadate zmenu. Dali ste mi mail adresy iných kónt. Ja potrebujem aby ste mi napísali mail adresu patriacu ku kontu tomik123 u ktorého požadujete zmenu a následne je možné vykonať zmenu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#29 2011-09-21 10:50:49

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

doménu 1 rádu nieje možné kúpiť, samozrejme pracujú na tom ale vlastná koncovka ako je napr .CZ bude stáť ročne viac ako 10000 euro. Pokiaľ máš záujem o doménu 2 rádu tj nazovdomeny.eu tak musíš isť na stránku nejakého registrátora a doménu si zakúpiť. Endora bude od 1.10. ponúkať možnosť registrácie len .CZ domén. Informácie o cenách webhostingu sa nachádzajú na stránke <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.endora.cz">www.endora.cz</a><!-- w --> prípadne konkrétne ceny sú vo webadmine po kliknutí na znak doláru vedľa požadovanej domény.

Nápovedu som ti už dal v ticket systéme ktorá bola odoslaná už pár dní dozadu. Napriek tomu si mi uviedol 2 iné mail adresy.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#30 2011-09-22 10:11:18

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

Stačí napísať mail patriaci k danému kontu a ja to predám adminovi a ten zmení mail v danom konte. Nápovedu ste už dávno dostali v odpovedi s ticket systému a i napriek tomu mi píšete úplne iné mail adresy.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#31 2011-09-22 12:28:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

Keby si si prečítal odpoveď s ticket systému, ktorú som poslal pred 4 dňami, čo si zrejme neurobil tak by si spomenul.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#32 2011-09-25 19:49:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: ftp_login

Odpoveď nájdeš len vo svojej mail schránke, nikam inak nebola zaslaná. Buď si vtedy vyplnil formulár https://www.endora.cz/podpora/kontaktujte-nas alebo napísal na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK