#1 2011-08-31 18:46:58

twps
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-27
Příspěvky: 3

Re: Výpis dat z databáze (ne)omezené?

Dobrý den, mám problém jak už vám napoví předmět s výpisem dat z DB, ale vážně je to zajímaví problém. Jelikož jsem psal na support a mého ticketu se ujal pan "Ján Fačkovec" řešil jsem s ním tento problém 9 dní a zdůrazňuji na to, že mám na svém pc domácí server na, které zkouším prvně jednotlivé funkce než je dám na ftp server.
Výpis dat z db na localhostu není žádný problém ovšem z db sql.endora.cz se mi nevypisují všechny data, ale pouze cca necelá polovina, pokud třeba zavolám pouze 60 údajů tak se všechny vypíší, ale jak-mile jde číslo nad 100 tak se vypíše pouze kolem 80 a méně. Nepsal bych jsem kdybych věděl, že tento problém je u mně, ale není myslím, že chyba je někde v mysql hostingu, prosím o vyjádření hlavně admina co si o tom myslí vážně už nevím co s tím dělat děkuji předem za odpověď.

Offline

#2 2011-09-01 14:18:26

l564
Člen
Registrován: 2011-03-12
Příspěvky: 292

Re: Výpis dat z databáze (ne)omezené?

Já si myslím že mysql je nastavená na určitý počet požadavků, pokud ten požadavek překročíte tak se vypíše třeba 89 ze 100 příkazů a šmitec.

Offline

#3 2011-09-01 17:01:54

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Výpis dat z databáze (ne)omezené?

Daný ticket som preposlal na admina, takže sa na to pozrie čo najskôr to bude možné. Sám tomu nechápem a ako som už spomínal tak som ešte nepracoval s mysqli rozhraním.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK