#1 2011-07-08 14:26:50

petrando
Člen
Registrován: 2011-06-13
Příspěvky: 3

Re: Nemohu se přihlásit na webFTP

prosím o pomoc, z administrace endora se nemohu dostat na webFTP energiepro.cz
hodí to hlášku:
"Nepodařilo se přihlásit k FTP serveru srv10.endora.cz pod uživatelským jménem energiepro.
Jste si jist, že je uživatelské jméno a heslo správné? Pro získání pomoci prosím kontaktujte odbornou pomoc svého ISP nebo systémového administrátora."

Mám tam obnovenou zálohu wordpressu, který mi po upgrade na 3.1.4  zobrazuje jen reklamní patičku.
SQLdb je v pořádku, FTP jsem dle návodu upgradoval, ale nemohu se dostat do administrace webu.

Můžete na to prosím mrknout?

Offline

#2 2011-07-08 14:45:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nemohu se přihlásit na webFTP

Pozerám na to a chyba je na tvojej strane. Zapol si si obmedzenie na IP adresy vo webadmine čož znamená že ak tam nieje uvedená IP servera na ktorom beží webftp tak ťa nepustí sa pripojiť wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-07-08 14:59:43

petrando
Člen
Registrován: 2011-06-13
Příspěvky: 3

Re: Nemohu se přihlásit na webFTP

Díky moc za pomoc smile je to tak, už sem IP smáznul a dostanu se tam.
Můžeš prosím mrknout na wordpress, zobrazí se jen patička a jsem z toho zoufalej, nevím jak nahodit web?
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.energiepro.cz">www.energiepro.cz</a><!-- w -->

Offline

#4 2011-07-08 15:12:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Nemohu se přihlásit na webFTP

WP nepracujem, ale ak si robil aktualizáciu cez administračné rozhranie stránky tak mohlo dôjsť k tomu že sa nenakopírovali všetky súbory aktualizácie a preto sa nič nezobrazí. Skús aktualizáciu urobiť manuálne a nakopírovať ju tam cez FTP.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK