#1 2011-04-06 23:04:02

Radysxwyz
Člen
Registrován: 2011-04-06
Příspěvky: 2

Re: MODX CMS vyžaduje Safe mode off

Dobrý den, objevil sem elmi zajímavý CMS nazvaný MODX. Chtěl jsem si ho nainstalovat na radysmodx.mzf.cz, ale při instalaci jsem narazil na chybu, kdy instalátor vyžaduje safe mode=off. Přes toto se bohužel nejsem schopen dostat dál. Bylo by možno tuto stránku přesunout na server, kde je safe mode vypnutý.
Díky za odpověď,
Radys

Offline

#2 2011-04-06 23:15:23

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: MODX CMS vyžaduje Safe mode off

Skús si založiť nové konto na endore, ak ťa systém priradí na iný server ako je srv1 tak budeš mať to šťastie že safe_mode bude vypnutý  wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-04-07 17:41:49

Radysxwyz
Člen
Registrován: 2011-04-06
Příspěvky: 2

Re: MODX CMS vyžaduje Safe mode off

JF napsal:

Skús si založiť nové konto na endore, ak ťa systém priradí na iný server ako je srv1 tak budeš mať to šťastie že safe_mode bude vypnutý  wink

Oki to už mě také napadlo :-) , ale mám několik domén pod jedním účtem a jejich správa se mi zdá takto pohodlnější. Proto se chci zeptat jestli je možno celý můj "účet" na ten nový srv1 přesunout.
Pokud to nepůjde tak mi hold nezbude nic jiného než založit nové konto....
Radys

Offline

#4 2011-04-07 22:56:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: MODX CMS vyžaduje Safe mode off

Presunúť to nejde systémovo, jedine že si vytvoríš nové konto a každú doménu do tohoto nového konta presunieš. Čiže vytvoríš zálohu jednej domény, vymažeš ju z pôvodného konta, pridáš do nového a nakopíruješ zálohu a rozbeháš stránku, atď kým nepresunieš všetky ;o)


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK