#1 2011-03-15 10:53:42

skola6f
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-10
Příspěvky: 6

Re: Chyby v admin rozhrani

Dobry den, poziadam vas o vyriesenie problemu instalacie joomly na vasom servery, <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.strednaskola.6f.sk">www.strednaskola.6f.sk</a><!-- w -->, instalacia na mojom localhoste alebo na inom servery nap. strednaskola.php5.sk je vporiadku, ta ista instalacia na vasom servery mi v admin prostredi hlasi mnozstvo chyb, napr.
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/administrator/components/com_menus/views/list/tmpl/default.php on line 69

Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::access() expected to be a reference, value given in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/libraries/joomla/html/html.php on line 87 Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::checkedOut() expected to be a reference, value given in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/libraries/joomla/html/html.php on line 87 Warning: Parameter 1 to JHTMLGrid::published() expected to be a reference, value given in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/libraries/joomla/html/html.php on line 87

atd, poziadam vas o vyriesenie tohoto problemu, dakujem,
tiez by som potreboval vyriesit nevkladanie druheho reklamneho pruhu do modulu na zaciatku stranky (slider, od 2 dalej)
Peter

Offline

#2 2011-03-15 15:04:29

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Chyby v admin rozhrani

Ja dané chyby nevidím na tom webe. Skús si náhodou nainštalovať Joomlu z rýchlej inštalácie...

Čo sa týka tej reklamy, tú druhú (už nechcenú) si môžeš zamaskovať...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#3 2011-03-17 12:36:03

skola6f
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-10
Příspěvky: 6

Re: Chyby v admin rozhrani

Vyssie popisane chyby su v admin prostredi, uz pri instalacii sa objavuje chybove hlasenie

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/libraries/pattemplate/patTemplate.php on line 1424 Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/users/skola6f/strednaskola.6f.sk/web/libraries/pattemplate/patErrorManager.php on line 202

instalacia prebehne, aj stranka je viacmenej funkcna, ale neustale chybove hlasenia v admin prostredi su problem.
Ide o joomla 1.5, bezchybne funguje na mojom localhoste aj na inom webhostingu. Je to mozne vyriesit?
Samozrejme predinstalacia 1.6 priamo z endory je funkcna, mam ale zaujem si umiestnit moju instalaciu.
Vopred vdaka.

Offline

#4 2011-03-17 16:06:12

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Chyby v admin rozhrani

Ako pozerám chybu spôsobuje knižnica pattemplate...

áno ako som tušil aj som našiel na nete, je to kvôli verzie PHP 5.3, ktorý obsahuje balíček WAMP 2.0i nekompatibilný s joomlou


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#5 2011-03-17 17:54:27

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Chyby v admin rozhrani

Čo tak skúsiť použiť novšiu verziu? 1.5.0 je zastaralá, tú na PHP 5.3 nerozbeháš, prejdi rovno na poslednú 1.5.22


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2011-03-18 08:44:53

skola6f
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-10
Příspěvky: 6

Re: Chyby v admin rozhrani

vdaka, prejdem na novsiu verziu joomly

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK