#1 2011-01-12 13:37:05

hanzman
Člen
Registrován: 2010-06-24
Příspěvky: 8

Re: Přesměrování domény 3.řádu.

Dobrý den,

V mojí firmě mě poprosili o webový survey s databází pro našeho klienta. Problém máme ale v tom, že bohužel správu serveru naší domény a hostingu dělá externí firma (netuším proč), které jakákoliv větší změna trvá dlouho a hlavně k obsahu není přístup. Já mám u vás hosting pro doménu "hanzman.net", kterou využívám s programem PLUS a tak mě napadlo, jestli je možné možné budoucí doménu 3. řádu "survey.okinoutsourcing.com" pointovat na hosting endory tak, abych měl k dispozici nějaký webový prostor, tak databázi, kde tento survey bych mohl mít pod svou kompletní správou?

Děkuji za odpověd.


Jan Kohoutek

Offline

#2 2011-01-12 13:53:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Přesměrování domény 3.řádu.

Možné to je, do systému pridajte doménu 2 rádu na ktorej sa subdoména nachádza a potom v adresáry web vytvoríte adresár z názvom subdomény a do nej nakopírujete požadovaný obsah stránky.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-01-12 13:56:38

hanzman
Člen
Registrován: 2010-06-24
Příspěvky: 8

Re: Přesměrování domény 3.řádu.

Dekuji, cili muzu mit pod vasim hostingem pouze subdomenu pointovanou z ciziho hostingu a zbylou domenu muze klidne spravovat nekdo jiny? Prosim jeste jak maji jinde nastavit DNS abych ta subdomena byla prakticky napojena na vas hosting. Staci pouze A record na ?

Offline

#4 2011-01-12 23:58:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Přesměrování domény 3.řádu.

Stačí A záznam na IP daného serveru Endory, prípadne CNAME smerovaný na názov serveru.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK