#1 2013-11-19 09:37:45

DeannaTroy
Člen
Registrován: 2013-02-07
Příspěvky: 9

Chyba při načtení webu

Zdravím  mám na Endoře několik webů z toho dva zkušební a dnes se mi po pokusu o přihlášení na http://webiknazkousku.4fan.cz/ objevil tenhle text a web se nezobrazí : Během připojování k databázovému serveru došlo k chybě
To může znamenat, že uživatelské jméno nebo heslo ve vašem souboru wp-config.php je nesprávné, nebo není možné navázat spojení s databázovým serverem sql6.endora.cz:3311, což by mohlo být způsobeno také tím, že váš databázový server u poskytovatele hostingu je mimo provoz.

Jste si opravdu jisti, že používáte správné uživatelské jméno a heslo?
Jste si opravdu jisti, že jste zadali správnou adresu databázového serveru?
Jste si opravdu jisti, že tento databázový server v pořádku funguje?
Pokud si nejste jisti, co tyto otázky přesně znamenají, nebo jak vyplnit patřičné údaje, měli byste kontaktovat svého poskytovatele hostingových služeb. Pokud potřebujete další pomoc, můžete vždy navštívit Fórum podpory WordPressu.

Ostatní weby včetně druhého zkušebního mi fungují .Nedělala jsem žádné úpravy a netuším proč web nefunguje ....

Offline

#2 2013-11-19 10:05:49

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Chyba při načtení webu

Není funkční, protože neexistuje databáze k WP.
Viz Seznam událostí:

19.11.2013 | 05:05    Důležite        Databáze word280113603300 byla smazána protože neměla déle jak 50 dnů žádný přístup.

Založte si databázi se stejným jménem, stáhněte si zálohu databáze a tu pak v phpMyAdminu naimportujte. Také si vytvořte uživatele s přístupem do této databáze.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2013-11-29 15:23:29

Kubas789
Člen
Registrován: 2013-03-07
Příspěvky: 25

Re: Chyba při načtení webu

doporučeno nastavte si cron na každý měsíc

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK