#1 2013-11-13 23:28:01

tomas.ch
Člen
Registrován: 2013-11-13
Příspěvky: 4

[Vyřešeno] joomla instalace componenty

Dobrý den,
nainstaloval jsem si joomlu 2.5 abych otestoval, zda bude na vasem hostingu korektne fungovat (zatím na free, pokud bude fungovat správne chci hosting navýšit na placený), ale když se pokusím nainstalovat componentu (virtuemart) tak mi po uploadnu vyskočí jen bílá stránka. Myslíte, že je to tím, že se jedná o free verzi hostingu a je tam tedy nějakým způsobem omezen počet příkazů, nebo tak něco? nebo kde jinde b mohla být chyba?

Offline

#2 2013-11-13 23:51:43

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [Vyřešeno] joomla instalace componenty

Inštalácia by mala byť vykonaná bez problémov, všetky moje domény bežia práve na systéme Joomla už dlhé roky a na Endore som nikdy nemal problémy niečo nainštalovať (komponent/modul/plugin/tému atď) ako na FREE tak i na PLUS/MEGA verzií. Samozrejme u niektorých doplnkov môže robiť problém vkladaná reklama čím inštalácia ak beží na JAVE dostane v odpovedi nezrozumiteľný text čím skončí chybou. Program PLUS môžete vyskúšať na 7 dní zdarma. Odporúčam si pre ladenie zapnúť na doméne logovanie a i tiež zobrazovanie php chýb (toto vykonáte vo webadmin.endora.cz).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2013-11-14 01:24:36

tomas.ch
Člen
Registrován: 2013-11-13
Příspěvky: 4

Re: [Vyřešeno] joomla instalace componenty

Mohl by jste mi prosím poradit, kde toto nastavení najdu? prošel jsem celého admina a nikde to nevidím.

Offline

#4 2013-11-14 01:32:28

tomas.ch
Člen
Registrován: 2013-11-13
Příspěvky: 4

Re: [Vyřešeno] joomla instalace componenty

Tak teď už jsem z toho opravdu jelen. nainstaloval jsem starou verzi virtuemartu (proslo to bez problémů) ale i pri pokusu o update (funkce komponenty) naskocila opet bílá obrazovka.

Offline

#5 2013-11-14 02:24:19

tomas.ch
Člen
Registrován: 2013-11-13
Příspěvky: 4

Re: [Vyřešeno] joomla instalace componenty

Problém vyřešen -> componentu jsem nainstaloval manuálně

Offline

#6 2013-11-14 12:11:51

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [Vyřešeno] joomla instalace componenty

Na stránke webadmin.endora.cz si kliknite na požadovanú doménu, následne zrolujte trochu nižšie kde si môžete povoliť logovanie a zobrazovanie chýb.
Ak chcete program PLUS na skúšku kliknite vedľa domény na ikonku rakety (upgrade) a následne na aktivovať PLUS na 7 dní.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK