#1 2013-05-12 11:45:02

nakladatel
Člen
Místo: Praha a Klatovy
Registrován: 2012-04-06
Příspěvky: 42
Web

Re: Jomla - mojeID - Endora?!!

Zdravím, netuším co přesně se stalo: používám Joomla 2.5.9. Včera jsem se po dlouhé době vrátil po operaci srdce domů a začal provádět nějaké změny na webu včetně bohužel opožděného spárování s mojeID. Do doby než došlo ke spárování vše fungovalo v pohodě, ale teď když se chci přihlásit do administrace Joomly, neustále mi to hlásí špatné heslo a přitom zadávám správné.... Dokáže mi někdo poradit co s tím? Instalovat a plnit vše novými daty se mi rozhodně tedy nechce. Děkuji všem za čas a radu.

Jedná se o tento web: http://nakladatelstviphpraha.tode.cz/

Ps: nebo pokud existuje nějaká cesta - např. přes ftp změnit někde v Joomlovi heslo a zadat třeba nové?

Offline

#2 2013-05-12 11:50:54

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Jomla - mojeID - Endora?!!

mojeID za tento problém nemůže, jedná se jen o spárování účtu Endora, nic víc.

Heslo můžete změnit v phpMyAdmin v tabulce jos_users, u Vašeho jména (admin účet) v řádku password vložte následující MD5 hash 21232f297a57a5a743894a0e4a801fc3 a uložte.
Nyní bude Vaše heslo do administrace admin.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-05-12 12:00:53

nakladatel
Člen
Místo: Praha a Klatovy
Registrován: 2012-04-06
Příspěvky: 42
Web

Re: Jomla - mojeID - Endora?!!

To je všechno moc super - teď jsem otevřel na Endoře phpMyAdmin a neexistuje žádná databáze - jakto tedy že web běží normálně a Endora mi ukazuje pohyby na webu také normálně? A to vše proběhlo teď po spárování s mojeID. Co s tím tedy mám dělat - nebo se jedná o nějakou chybu či co na Endoře? Na koho se tedy obrátit?

Offline

#4 2013-05-12 12:02:37

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Jomla - mojeID - Endora?!!

Databáze existovat musí, pokud běží stránky v pořádku.
Možná se díváte do špatné databáze. Na FTP v Joomle se podívejte do souboru configuration.php, jakou databázi Joomla využívá.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK