#1 2013-04-16 16:27:07

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: Reklama - výběr téma reklamy

Myslím, že by bylo hezké moci si vybrat téma reklamy.

Tak aby například stránky pro děti měly reklamu na hračky - a ne na potravinové doplňky a spol., popřípadě na kamna. Nebo stránky o IT aby mohly mít reklamu na e-shopy s elektronikou a ne na sexshop.

:arrow:
To jen tak na okraj k takové menší diskusi v rámci téma kritiky webu amavetmost.4fan.cz, který je zaměřen na potenciální adepty na členství v AMAVETu. A to jsou osoby spíše základní školou povinné, byť starší (pátá až devátá třída).

:arrow:
Když už reklama, tak ať alespoň odpovídá celkovému obsahu webu. A Endora by mohla být vlajkovou lodí projektu proti nevhodné reklamě.

Offline

#2 2013-04-16 19:57:09

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Reklama - výběr téma reklamy

Reklama se vklada automaticky na 50.000 webu. To co navrhujete by vyzadovalo rucni trideni a na to bohuzel nemame prostredky. Pokud se na vasem webu vyskytuje nevhodna reklama tak napiste na mail a muzu zkusit s tim neco udelat.

Offline

#3 2013-04-16 23:47:19

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: Reklama - výběr téma reklamy

Já sice neznám přesný mechanismus vložení té reklamy, ale všiml jsem si, že se v různých variacích objevuje všehovšudy asi pět odkazů, což mi tedy příjde žalostně málo.

Přemýšlel jsem o tom, že by se dalo udělat toto: přidat značce <endora> atribut (například) skupina (nebo může být i jinak pojmenovaný), který by obsahoval klíčové slovo, podle kterého by se ta reklama vložila. A z předem připraveného seznamu by se pak nějakým mechanismem vybral nějaký odkaz.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK