#1 2013-01-09 13:11:35

mefik
Člen
Registrován: 2011-08-17
Příspěvky: 4

Re: Kritika magazínu Vlezlej.cz

Dobrý den,
prosím Vás o kritiku nového magazínu Vlezlej.cz – http://www.vlezlej.cz/ . Jedná se o magazín zaměřený  na netradiční témata – věda a technika, vesmír, záhady, konspirace apod. Snažíme se magazín tvořit podle obecných standardů, ale oceníme rady zkušenějších. Je něco, co se vám na webu nelíbí a co byste upravili/změnili?

Děkuji Vám za konstruktivní kritiku

Offline

#2 2013-01-14 18:39:53

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: Kritika magazínu Vlezlej.cz

Škaredé bílé pozadí bych zaměnil za nějaký "fešatý" vzorek,  odsazení dole je zbytečně velké, hlavička je jaksi prázdná, pouze nadpis, přihlášení, registrace a sociální sítě - to mi tam nějak nesedí. Byl bych pro zrušení tohoto textu a přihlášení v pravém postraním panelu přesunul co na místo videa týdne (respektive přehodil tyhle věci).
Možná se zdá, že jsem se nějak do kritiky pustil, jako by se mi web vůbec nezalíbil, ale jedná se pouze o detaily. Samotný projekt mě docela zaujal a nejspíše na něj začnu i pravidelně chodit (především do rubrik "Záhady" a "Vesmír"). Po uložení do záložek mě ale zaujala ještě jedna věc, kterou je neprůhledná faviconka. Pro napravení bych Vám doporučil web http://www.favicon.cc/, kde jsem sám několik faviconek vyráběl a momentálně jednu z nich využívám na vlastním webu.

S pozdravem,
Karel


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#3 2013-01-14 18:57:51

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Kritika magazínu Vlezlej.cz

Škoda, že nehostuje stránka u Endory.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#4 2013-01-14 19:58:53

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: Kritika magazínu Vlezlej.cz

Aha, tak to už jsem z domény nevyčet big_smile


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#5 2013-01-26 14:52:31

1337
Člen
Registrován: 2013-01-26
Příspěvky: 9

Re: Kritika magazínu Vlezlej.cz

Není co dodat, paráda, jen stačí přejít k Endoře, a je to ÚŽASNÉ! big_smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK