#1 2012-07-26 15:17:53

Nakshinay
Člen
Registrován: 2012-07-26
Příspěvky: 1

Re: Joomla 2.5, šablony, phoca guestbook

Zdravim, mám dotaz....ve fóru se mi nepodařilo najít odpověď na moji situaci. V administračním rozhraní endory jsem si nainstaloval připravenou Joomlu 2.5 CZ, dále jsem klasickým přihlášením přešel do administrace redakčního systému svých stránek. Tam jsem chtěl klasicky nahrát jinou šablonu a neustále mi to tam hází chybu souboru XML.exe nebo co...(ano stahuju šablony pro správnou verzi 2.5)...pak se jedna chytila, tak jsem to nechal být. Dalším krokem byla návštěvní kniha Phoca guestbook, ta mi dělala opět to samé. Tak jsem smazal celou joomlu 2.5, přehodil ji za anglickou 1.7 a přehrál češtinu, ve které fungovalo vše opět jen napůl. Má někdo zkušenost s tím, co mám dělat? Zda vůbec používat předinstalované redakční systémy nebo si to nahrát přes FTP sám a pak postupovat podle kroků instalace? Před rokem jsem své webovky dělal na hostingu C4, tam mi to po vypršení smlouvy smázly, ale měl jsem tam joomlu 1.6, ve které všechno běželo jak má.

Díky za odpověď wink

Offline

#2 2012-07-26 18:03:57

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Joomla 2.5, šablony, phoca guestbook

Na FREE programe nedokážete manuálne nainštalovať Joomla 2.5.x kvôli vkladanej reklame do AJAXových požiadavkov Joomly. Skúste nainštalovať Joomlu z rýchlych aplikácií a následne vykonať manuálnu aktualizáciu nakopírovaním aktualizačnej verzie na FTP.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-07-26 18:34:42

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Joomla 2.5, šablony, phoca guestbook

Jako další varianta může být, vše nainstalovat na lokálu a pak přenést na web. Má to i své výhody jako je to, že máte vlastní zálohu, kterou stačí udržovat...


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK