#1 2012-06-01 08:13:25

reeprich
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-14
Příspěvky: 5

Re: FTP-Connection Refused by server

Dobrý den,

cca již 3 den se mi nedaří připojení na FTP. Zkoušeno pomocí několika FTP klientů (Filezilla, TC, SmartFTP) - nastavení OK. Zkoušen i pasivní přenos, vytvoření nového uživatele pod FTP, nastavení přímo do adresáře domény apod.. stále bez úspěchu.
Našel jsem zde již několik diskuzí na toto téma, ale žádné jednoznačné vysvětlení, kde je problém...

Týká se domény pcpomoc.g6.cz, outlaws.g6.cz

Offline

#2 2012-06-02 04:59:24

reeprich
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-14
Příspěvky: 5

Re: FTP-Connection Refused by server

Zdravím, tak problém jsem částečně vyřešil. Musím se Vám omluvit, ale chyba byla na straně mého ISP, resp jeho nastavení FW.
Nicméně jsem narazil na další problém a to s webovým net2FTP, pokud na server nakopíruji pomocí FTP klienta .zip soubor (konkrétně instalace Joomla 1.5) a poté přes webové rozhraní zadám unzip, celý proces se vždy "zasekne" při cca 56-57%. Resp. okno prohlížeče se zastaví a soubory chybí... Zkoušel jsem na CHrome, Firefox, IE7.
Je pravda, že balík obsahuje cca 5000 souborů, ale nahrávat je přes klienta je složité....

P.S. ta druhá doména byla uvedena chyybně - jde o outlaws.4fan.cz

Offline

#3 2012-06-02 09:18:32

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: FTP-Connection Refused by server

Pokud to nejde rozbalit přes WebFTP, tak k tomu slouží právě ty FTP klienti. Rozhodně se 5000 souborů nemusí nahrávat po jednom, ale dají se tam odeslat všechny naráz. Potom to přeci není složité. Ostatně myslím, že hlavně k tomu to je... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#4 2012-06-02 09:24:59

reeprich
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-14
Příspěvky: 5

Re: FTP-Connection Refused by server

Tak teď se přiznám , že trochu nechápu, bohužel ani při použití TC ani při použití Filezilly se mi nedaří rozbalený archiv nahrát, neustále dochází k problémům s množstvím přihlášených uživatelů - connection limit reached (6) users ... Takže tak prosté to přeci jen není..
Zkoušen Pasivní i Automatický režim, nastavení počtu přenášených souborů na 1 a stále ten samý problém.

Ad. nejde rozbalit přes Web2FTP - zkoušel jsem na jiném freehostingu, a tam byl archiv rozbalen za cca 100 sec bez problémů.. NIcméně jinak jsem s Vaším hostingem velice spokojen, takže bych rád problém vyřešil...

Offline

#5 2012-06-02 09:35:16

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,886

Re: FTP-Connection Refused by server

A toto si skúšal <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=23&t=1297">viewtopic.php?f=23&t=1297</a><!-- l -->  :?:


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2012-06-02 09:38:34

reeprich
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-14
Příspěvky: 5

Re: FTP-Connection Refused by server

Díky moc za odkaz na skript. Nicméně jsem to vyřešil rozdělením archivu na 4 archivy a ty už se bez problému rozbalily. Je to sice jako "drbat se levou rukou za pravým uchem", ale účel světí prostředky smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK