#1 2012-05-02 18:11:37

MiraCZ
Člen
Registrován: 2012-05-02
Příspěvky: 11
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Mám vcelku zajímavý dotaz. Proč bych si měl zaplatit hosting Endora MEGA za 79kč/měsíčně, když mi konkurence nabízí víc za méně. Například Wedos nabízí vše neomezeně za 30kč/měsíčně. Podle srovnání mi logicky vyjde Wedos výhodnější.

http://endora.cz/vlastnosti
http://hosting.wedos.com/cs/webhosting.html

Neberte to špatně ale opravdu se divím, proč bych si u Vás měl zřídit hosting? Pokud mi to vysvětlíte, tak si u Vás hosting rád koupím.

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.


Jsem mírumilovný Míra a vlastním elitní Minecraft server Imira.eu.

Offline

#2 2012-05-02 18:59:47

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Třeba i proto, že mohu hostovat za pouhých 70,- Kč na rok, bez nutnosti vlastnit svoji doménu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-05-02 19:00:52

MiraCZ
Člen
Registrován: 2012-05-02
Příspěvky: 11
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

kksmirice napsal:

Třeba i proto, že mohu hostovat za pouhých 70,- Kč na rok, bez nutnosti vlastnit svoji doménu.

Mohu vědět jak tady mohu hostovat za 70kč na rok, takový balíček jsem nikde na webu nenašel.


Jsem mírumilovný Míra a vlastním elitní Minecraft server Imira.eu.

Offline

#4 2012-05-02 19:03:49

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

samozřejmě, viz ceník

Edit oprava cena za měsíc - Mega, Plus - 16,- Kč za měsíc...

To mám dneska den  :oops:


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2012-05-02 19:45:18

MiraCZ
Člen
Registrován: 2012-05-02
Příspěvky: 11
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

No tak v případě, že bych si vybral hosting u Wedosu, kde je podmínka mít doménu, tak mě to stále vyjde levněji, jelikož doména se dá koupit za 90kč.


Jsem mírumilovný Míra a vlastním elitní Minecraft server Imira.eu.

Offline

#6 2012-05-02 19:58:11

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Je to věc svobodného výběru každého.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#7 2012-05-02 20:05:46

MiraCZ
Člen
Registrován: 2012-05-02
Příspěvky: 11
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Já nechci nějak Váš hosting znevažovat, protože jste opravdu dobří. Ale jen by mě zajímalo jako člověka, který se snaží šetřit peníze a člověka, který chce získat, co nejlepší hosting.


Jsem mírumilovný Míra a vlastním elitní Minecraft server Imira.eu.

Offline

#8 2012-05-02 20:21:52

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

MiraCZ napsal:

Já nechci nějak Váš hosting znevažovat, protože jste opravdu dobří. Ale jen by mě zajímalo jako člověka, který se snaží šetřit peníze a člověka, který chce získat, co nejlepší hosting.

Poskytovať neobmedzený hosting ako je napríklad wedos je len marketingový ťah prilákať ľudí, v dnešnej dobe nieje nič neobmedzené, vždy sú nejaké podmienky ktoré treba dodržať, napr u wedosu mám pocit že je x vecí zakázané zdielať/uchovávať na FTP - najme tie objemnejšie súbory.

Osobne si myslím ak chceš ušetriť peniaze tak je Endora ten najlepší webhosting ktorý má jednoduchú podmienku, zobrazovať reklamnú pätičku čitateľnú a kontrastnú a tým získať 2GB priestoru a ak nechceš míňať peniaze ani za doménu tak máš k dispozícií X domén 3 rádu a toto ti naozaj žiadny webhosting nedá.

V prípade že chceš siahnuť na väčšiu kvalitu (kde nebude iný užívateľ "násť ročný", ktorý keď testuje nejaký skript tak zhodí 2000 webstránok), v tom prípade si treba priplatiť. Mnou odporúčané hostingy sú Stable.cz WebSupport.cz a GoDaddy.com - tento posledný je americký webhosting ktorý má servery i v Európe, konkrétne v Holandsku (jeho prioritnou výhodou je možnosť získať zálohy až 30 dní dozadu všetkých tvojich dát - v prípade že by si omylom zmazal nejaký súbor).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#9 2012-05-02 20:33:05

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Jak uz psal JF nic neni neomezene. Nebo myslite ze maj u Wedosu neomezene disky a neomezene RAM? Staci si precist podminky provozu a je to tam napsane. Na endore je vse naspecifikovane a na Wedosu omezeno interne takze to neni na prvni pohled videt. Proste marketingove reci.

Urcite ma endora co nabidnout:
Napr vice domen na jednom uctu s tim ze napr jen jedna bude placena.
Rychle instalace aplikaci.
Zalohy v administraci
Weby na programu Mega s vetsi navstevnosti pojedou pravdepodobne lip na endore protoze Wedos omezuje pocet php procesu.

Proste kazdeho volba. Kdyby to bylo tak jednoznacne tak tu zadni uzivatele nejsou a hosting neexistuje.

Offline

#10 2012-05-08 14:07:37

kidnec
Člen
Registrován: 2010-07-25
Příspěvky: 117
Web

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

osobně preferuju endoru díky přehlednosti, možnosti si zvolit plus/mega u jaké domény chci(pokud mi web nic nevydělá proč mu platit hosting, když může být zdarma), poměr plus účtu k výhodám, tedy traffic, místo a bez reklamy je velmi slušné. A také toto forum jak vidis ti pomuze vyřešit problém/dotaz. U nějakých podpor to jsou řádově dny. A další výhody jako moznost hodně DB atd už jsou vedlejší smile

Toť můj pohled na Endoru smile

Offline

#11 2012-05-27 15:32:53

oksim
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-03
Příspěvky: 16

Re: V čem je Endora lepší než konkurence

Detto, vsetky tie hostingy co pisu ze su neobmedzene, to je jedna velka loz. Len hlupe reci aby si nalakali vela ludi a potom pride email ze ooo mate vela miesta zabrate, ked chcete pokracovat tak si prosim priplatte alebo zmazte...

endora je zatial numbero uno smile prehladna, krasna administracia, lahko pochopitelna, pekne statistiky, moznost mat viac stranok v jednom ucte, vsetko pekne pokopy. Dalsia vec ako uz bola spominana, toto forum smile Ked napisem nieco v sobotu o 01:00 rano ze mi nejde, kludne mam o 10 min odpoved preco to nejde. Pamatam na hosting (nebudem menovat) kde som chcel zapnut mod_rewrite, pisal mail a ani po tyzdni mi to este nefungovalo. Pripadne dalsi priklad, nefungoval htaccess pricom fungoval tu a este aj na inom hostingu a oni mi odpisu v tom style ci som 5 rocne dieta co prvy krat robi web... proste arogancia, tupost... tu som sa s nicim takym nestretol. A to sa velmi ceni. Prajem endore este vela krasnych rokov smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK