#1 2012-04-12 17:24:44

marco.luca
Člen
Registrován: 2012-04-12
Příspěvky: 1
Web

Re: Digispace.cz - kritika

http://digispace.cz
Zdravím všechny, chtěl bych poprosit o kritiku mého webu http://digispace.cz.
Digispace.cz má dva základní úkoly.
1. Shromažďovat na jednom místě aktuální zprávy z IT světa. Snažím se monitorovat jen ty nejdůležitější domácí a zahraniční servery. Na netu je samozřejmě několik desítek webů podobného typu. Mně ale žádný moc nevyhovoval, protože buď monitoroval příliš mnoho zdrojů nebo byl nepřehledný nebo monitoroval i jiné oblasti (např. politika, zdraví, sport apod.)
2. IT kvízy - vytvořil jsem několik kvízu pro ověření znalostí z IT. Vždy 15 otázek, 4 odpovědi, jedna správná. V budoucnu bych chtěl rozšiřovat web právě o nové kvízy.
Web je postaven na Wordpressu a na několika pluginech. Grafiku, obrázky, logo a celkový vzhled jsem dělal sám v Corelu. Web jsem zasadil do několika málo barev, něchtěl jsem to s barvami přehánět, aby to nevypadalo jak v cirkuse.
Chtěl bych tedy znát Váš názor na celkový design, zda-li je web životaschopný, co změnit, co přidat, co odstranit a dále jaké je doba načtení webu a taky jak a kde získat více návštěvníků stránek :-)
Děkuji
PS: jsem psychicky připraven na tvrdou kritiku :-)

Offline

#2 2012-04-12 18:12:51

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Digispace.cz - kritika

Na můj vkus až příliš šedo. Až příliš...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2012-04-13 16:59:34

Frantislav
Člen
Registrován: 2012-02-11
Příspěvky: 62
Web

Re: Digispace.cz - kritika

Design webu je dobrý, ale celkový vzhled je příliš složitý pro zrak obyčejného smrtelníka. Tím je myšleno, že
vše zaniká a je nepřehledné. Zkrátka je potřeba více barev.

Offline

#4 2012-04-24 16:18:07

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Digispace.cz - kritika

bartama napsal:

Přesně tak, více barev a možná se v tom i vyznám, z té šedé by mi za chvilku bylo špatně.

to máš ako facebook ten je v modrej smile


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK