#1 2012-04-04 22:22:45

supec
Člen
Registrován: 2012-04-04
Příspěvky: 2

Re: Joomla 2.5 - TPL_BEEZ5_XML_DESCRIPTION-pokus o upravu beez5

Ahoj,
pokusil jsem se stáhnout (úspěšně) beez5, změnit v templateDetails.xml name na "photo" a pak vše uploadovat do adresáře photo v templates.
Při instalaci mi to vyhodí následující hlášku a stránky mají jinak umístěné menu a rozpadlé zmenšování/zvětšování fontů a v konfiguraci šablony se ukazují taky nesmysly - nevíte někdo, co s tím?
viz http://svatebni-foto.cekuj.net/

Instalace pomocí pátrání byla úspěšná.

TPL_BEEZ5_XML_DESCRIPTION

Na této obrazovce můžete vypátrat rozšíření, která dosud neprošla normálním procesem instalace.
Pro představu, některá rozšíření mohou být co do velikosti souboru příliš velká pro nahrání pomocí webového rozhraní, důvodem může být omezení velikosti nahrávaného souboru na serveru. Díky této funkci můžete nahrát soubory rozšíření přímo na webový server pomocí jiných prostředků, jakými jsou FTP nebo SFTP a umístit soubory těchto rozšíření do příslušné složky.
Pro zjištění takto nově nahraných rozšíření pak můžete použít funkci pátrání a následně můžete aktivovat jejich instalaci.
Pomocí funkce pátrání lze také zjistit a nainstalovat více rozšíření najednou.

Nebyla zjištěna žádná rozšíření. Pro zjištění nových rozšíření, která mohou být dostupná pro instalaci, klikněte na 'Pátrání'.

TPL_BEEZ5_FONTSIZE
TPL_BEEZ5_BIGGER.TPL_BEEZ5_RESET.TPL_BEEZ5_SMALLER

Popis šablony TPL_BEEZ5_XML_DESCRIPTION
Rozšířené možnosti
    TPL_BEEZ5_FIELD_WRAPPERSMALL_LABEL
    TPL_BEEZ5_FIELD_WRAPPERLARGE_LABEL
    TPL_BEEZ5_FIELD_LOGO_LABEL
    Zvolit
    Promazat
    TPL_BEEZ5_FIELD_SITETITLE_LABEL
    TPL_BEEZ5_FIELD_DESCRIPTION_LABEL
    TPL_BEEZ5_FIELD_NAVPOSITION_LABEL
    TPL_BEEZ5_FIELD_HTML5_LABEL

místo:

Popis šablony Přístupná šablona pro Joomla!, Beez, HTML 5 verze.
Rozšířené možnosti
    Malý obal (%)
    Velký obal (%)
    Logo
    Zvolit
    Promazat
    Titulek stránek
    Popis stránek
    Umístění navigace
    Verze HTML

UTF -8 při ukládání templateDetails.xml jsem vynucoval v notepadu a při přenosu taky.

Offline

#2 2012-04-05 16:23:10

supec
Člen
Registrován: 2012-04-04
Příspěvky: 2

Re: Joomla 2.5 - TPL_BEEZ5_XML_DESCRIPTION-pokus o upravu beez5

při odinstalaci šablon (a to i předinstalovaných - jako je beez5) mi to hlásí:

Nepodařilo se smazat en-GB.tpl_beez5.ini
        Failed to delete /home/users/supec/svatebni-foto.cekuj.net/web/language/en-GB/en-GB.tpl_beez5.ini
        Nepodařilo se smazat en-GB.tpl_beez5.sys.ini
        Failed to delete /home/users/supec/svatebni-foto.cekuj.net/web/language/en-GB/en-GB.tpl_beez5.sys.ini

zkusil jsem všechna kouzla s kódování a ftp přenosy na templateDetails a dva soubory výše, ale vše marné sad

Zkusil jsem download a reupload originálu beez5 bez jakýchkoliv a ten funguje fajn....     :?:

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK