#1 2012-02-11 17:14:33

martlin
Endora uživatel
Místo: Olomouc
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 3
Web

Re: Upload

Zdravím, při pokusu nahrát obrázek do příspěvku mi vyskočila tato hláška:

Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 2299 bytes) in /home/users/martlin/martlins-web.tode.cz/web/wp-includes/media.php on line 258

Obrázek se přesto uloží do Galerie, je použitelný, odkazovatelný, ale v Galerii je uožen s rozměry 0x0px.
Tato chyba byla jak při původní, tak v nové verzi (WordPress 3.3.1). Zajímá mě, kdy bude tento problém vyřešen.

Offline

#2 2012-02-11 17:26:40

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Upload

Sice je to v neobvyklé situaci, ale většinou taková hláška vyleze, když používáte až příliš mnoho pluginů na svůj memory_limit. Takže první věc co se většinou zkouší při takovém problému je vypnout některé nepotřebné pluginy a vyzkoušet to znovu. Pokud hláška zmizí, je řešení jasné. Každopádně určitě se nejedná o problém na straně WordPress...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2012-02-14 15:51:58

martlin
Endora uživatel
Místo: Olomouc
Registrován: 2011-06-12
Příspěvky: 3
Web

Re: Upload

Hm.... Ze 7 používaných pluginů jsem nejdříve deaktivoval 3 (méně používané), nepomohlo, tak jsem deaktivoval všech 7, ale ona chybová hláška mi při nahrávání vyskakuje pořád.

Offline

#4 2012-02-14 16:13:22

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Upload

Nemám tušení, čím to může být. Možná nějaký chyba ve skriptu, nějaký neukončený cyklus, nevím. Nemyslím si však, že se jedná o chybu na straně WP. Muselo se to ukázat až po nějakých změnách, ale když říkáte, že ani po deaktivování všech pluginů to nepomohlo, tak opravdu nemám žádnou ideu.
Doporučuji obrátit se na českou podporu pro WordPress na adrese http://www.separatista.net/forum/, kde jsou větší odborníci na toto téma.


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK