#1 2012-01-30 10:11:28

jakubak
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-06
Příspěvky: 3

Re: POMOC

Custe lidi a admini prosim aby ste me poradili co mam delat..mam web a omysem sem odstranil theme default a ted mi to nejde ten web a pise mi to ze tam chyby default a mam tam i jine theme ale ted mi nejde zadny prosim muzete mi poradit co mam udelat aby mi sel?

Offline

#2 2012-01-30 10:21:49

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: POMOC

Nahrát jej zpět na web přes ftp a pokud jej nechcete, tak si v administraci změnit nastavení na jiný.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-01-30 11:42:37

jakubak
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-06
Příspěvky: 3

Re: POMOC

noo... v tom je problém mě to nejde ani sledovat muj web <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.gta-colver.mzf.cz">www.gta-colver.mzf.cz</a><!-- w --> mise to neco ze nemam default theme a kdyz na webu v endora administraci zkousim trochu si s tim hrat furt nic

Offline

#4 2012-01-30 12:23:02

navidia
Člen
Registrován: 2012-01-30
Příspěvky: 1

Re: POMOC

Prosím pomôžte mi. Na web navidia.hys.cz sme mali systém FTP aj v databáze všetko zapísané. Len on tam naištaloval PHP fusion, ktorý sme nechceli, čiže neviem prečo ho tam vôbec inštaloval. ale prejdime k hlavnej veci. Zmazalo sa nám tak FTP zo stránky a proste teraz nám stránka nejde, ani to nemáme zálohované nič, proste.. sme úplne na dne, pol roka sme na tom robili a proste sa to zmazalo a nemáme to. Infomárcie máme zapísané len v dtb, lenže potrebujeme to FTP z tej stránky nie z PHP.. nedá sa to nejako zistiť? Že keby tu nejako zaplatíme, či nám to nenahodia alebo niečo? sad Ďakujem

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK