#1 2012-01-15 22:29:08

rogosak
Člen
Registrován: 2012-01-15
Příspěvky: 2

Re: Povolení FTP programu mimo územi Československa

Dobrý den, rád bych zažádal o povolení mé IP, která je mimo Česko a Slovensko. Dočetl jsem se v FAQ, že ostatní státy nejsou podporovány, je povoleno jen rozhraní přes web.

Předem díky za pomoc

zdraví rogosak

Offline

#2 2012-01-16 18:36:00

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Povolení FTP programu mimo územi Československa

vo webadmine v časti FTP úplne dole je možné si pridať výnimku na 1 IP


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-02-01 18:29:31

bjarsmyr
Člen
Registrován: 2011-03-13
Příspěvky: 14

Re: Povolení FTP programu mimo územi Československa

Ahojte, chápu, že toho máte asi hodně, ale již několik dní se snažím vyřešit můj problém s FTP. Výjimka ze zahraničí prostě nefunguje. Psal jsem už i e-mail a od rána čekám, zda se někdo ozve. Když jsem na to upozorňoval cca před 14 dny na fóru, nikdo ani neodpověděl. Včera mi aspoň bylo doporučeno zaslání e-mailu na info. Od dnes ráno čekám na odpověď a stále nic. Rád bych se zeptal, jestli mám pořád čekat na řešení nebo jak to dál řešit. Nelze to třeba někomu povolit manuálně, když mu to nastavit na účtu evidentně nejde? Účet bjarsmyr a web allsvenskan.cz.Nevím, možná jsem moc horlivej, ale docela bych chtěl svou doménu přes Endoru konečně spravovat normálně, když už jsem si k ní zakoupil i balíček plus. Děkuju.

Offline

#4 2012-02-01 20:58:08

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Povolení FTP programu mimo územi Československa

na maily nie sme nonstop, ja popri tom chodím i do práce smile daný problém má u seba admin ktorý sa k nemu vyjadrí hneď ako to bude možné, berte na vedomie že admin je veľmi vyťažený človek


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK