#1 2011-08-13 14:54:21

pstrosaf
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-08
Příspěvky: 5

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

Zdravim, rad si precitam vase nazory na web http://www.pstrosiekralovstvo.6f.sk

Offline

#2 2011-08-14 16:24:37

krulik
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-19
Příspěvky: 38

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

proč tam otevíráš něco co je jenom v tvém pc?

<link href="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/css/default.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

<script src="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/js/jquery.js" type="text/javascript"></script>

<script src="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/js/mobilyblocks.js" type="text/javascript"></script>

horní rámec špatné kódování


Žiješ jen jednou...
http://www.krulik.tode.cz

Offline

#3 2011-08-14 18:30:48

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

vis ze porusujes pravidla jo?

Reklamní pata musí navazovat na obsah. Není dovoleno odsadit patu např. o 30 řádků od posledního textu.

a ještě se tim chlubíš? big_smile
+1

Offline

#4 2011-08-14 20:46:25

pstrosaf
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-08
Příspěvky: 5

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

Destroyer napsal:

vis ze porusujes pravidla jo?

Reklamní pata musí navazovat na obsah. Není dovoleno odsadit patu např. o 30 řádků od posledního textu.

a ještě se tim chlubíš? big_smile
+1

Ja sa nicim nechvalim, neviem ako si na to prisiel ze sa nejako chvalim, len som chcel pocut nazory na stranku.. A ziadnych tridsat riadkov tam nie je, myslim ze to nie je odsadzovanie, ked to je zle tak to nejako upravim, predsa to nie je vela..

miko501 napsal:

Jediné čo sa mi na tom webe páči je ten nápis Vitaje  big_smile skús ho centrovať na stred a headeru daj no-repeat a oddel nejako footer. Pozadie odkazov v ľavom menu sprav podobnom štýle ako ostatok lebo teraz sa tam nehodia.

Tak dakujem za kompliment wink ako myslis pozadie odkazov? Je tam take pozadie ako v hlavnom rame, tam sedi, ci co myslis nieco ine? A este aky header myslis?

Offline

#5 2011-08-14 20:52:35

pstrosaf
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-08
Příspěvky: 5

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

krulik napsal:

proč tam otevíráš něco co je jenom v tvém pc?

<link href="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/css/default.css" rel="stylesheet" type="text/css" />

<script src="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/js/jquery.js" type="text/javascript"></script>

<script src="[b]file:///C|/Users/Andy/[/b]AppData/Roaming/Adobe/Dreamweaver CS5/en_US/Configuration/Temp/Assets/eam7742.tmp/js/mobilyblocks.js" type="text/javascript"></script>

horní rámec špatné kódování

Zmazane, to mi tam ostalo este od stareho widgetu, a v com je tam zle kodovanie?

Offline

#6 2011-08-15 13:12:52

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

Ja osobne mám negatívny vzťah k rámcam na webu pretože správne zaindexovanie vyhľadáčov "rámčekového" webu je ako hľadať ihlu v kopke sena, keďže v každom rámčeku je podstránka cez frame a to nie je najlepšie riešenie. Vyzerá to na prácu MS FrontPage ...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#7 2011-08-15 17:23:31

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

Lkopo napsal:

Ja osobne mám negatívny vzťah k rámcam na webu pretože správne zaindexovanie vyhľadáčov "rámčekového" webu je ako hľadať ihlu v kopke sena, keďže v každom rámčeku je podstránka cez frame a to nie je najlepšie riešenie. Vyzerá to na prácu MS FrontPage ...

<iframe> se vrací... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#8 2011-08-15 22:16:45

pstrosaf
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-08
Příspěvky: 5

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

Lkopo napsal:

Ja osobne mám negatívny vzťah k rámcam na webu pretože správne zaindexovanie vyhľadáčov "rámčekového" webu je ako hľadať ihlu v kopke sena, keďže v každom rámčeku je podstránka cez frame a to nie je najlepšie riešenie. Vyzerá to na prácu MS FrontPage ...

Tie ramce su v pohode poriesene, moderne indexovacie roboty to tiez zvladaju a tie co to nezvladaju sa dostanu vsade cez noframe, tak neviem coho konkretne sa obavas... A praca frontpage to nie je.

Offline

#9 2011-08-15 22:23:03

pstrosaf
Endora uživatel
Registrován: 2011-07-08
Příspěvky: 5

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

miko501 napsal:

Myslel som to tak že ako máš Úvod, O našej farme .... atď. tak to čierne pod tým sa tam nehodí

a myslím hore to logo Pštrosie kráľovstvo ..... máš to tam dva krát jeden obrázok no možno ty nie ale ja mám rozlíšenie 1920x 1080 tak sa mi tam ten obrázok zmestil dvakrát

a keď som si preklikol na ponuka a videl som tú kombináciu ružová oranžová čierna a modrá big_smile tak som sa zasmial ešte viac

Jaj, a preco sa tam nehodi ta cierna? Nemoze vsetko splyvat...

Tak ten banner hej to viem ze sa to bude opakovat to este upravim aby to bolo nejake jednoliate aj pre vacsie rozlisenie

Co sa ti nepaci na tej kombinacii farieb? Mne osobne to nejako nevadi ale ked to neladi, tak co by si navrhol?

Offline

#10 2011-08-17 08:18:37

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Co si myslite o webe Pstrosej farmy?

ja si nemuzu pomoct ale ty iframy mi dělaji problemy s kodovanim...
http://i.imgur.com/8I8TF.jpg

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK