#1 2011-05-07 18:27:23

samson252
Člen
Registrován: 2011-05-07
Příspěvky: 1

Re: WebSpell Install

Zdravím Vás.. chcem sa opýtať či mi neviete pomúcť s inštaláciou WEb Spell ... Stiahol som si webspell .4.2.2a a hodil do FTP do web  prešiel som na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.(mojweb">www.(mojweb</a><!-- w -->).4fan.cz/install ... a preklikal som sa ďalej.. prišiel som ku kroku 5 kde treba zadavať mysql INFo a tak.. mieste localhost som tam napisal srv40.endora.cz ktorý som našiel v administracii v slozke FTP ... potom som si vytvoril DB v administracii a zmenil som heslo tak som presiel opät k instalacii a do username som napísal modeira(pretoe lebo take meno som zadaval pri tvorbe DB) heslo som si dal take ako som si nastavil pri vytvarani DB a database name som dal tiež modeira  tb prefix som tam už mal nastaveny a to takyto ws_QoR_ .. potom som prešiel do admin pola tam som si dal admin menu heslo a mail a klikol som ďalej a nepustilo ma lebo mi napísalo toto

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /home/users/modeira/modeira.4fan.cz/web/install/step06.php on line 130 ERROR:
No connection to MySQL

neviete čo to je?? pridavam aj screen
beznzvuqa.png

ďakujem za help

Offline

#2 2011-05-07 19:47:57

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: WebSpell Install

na adrese srv40.endora.cz sa nenachádza MySQL server, ten sa nachádza na adrese localhost prípadne sql.endora.cz:3309


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK