#1 2011-03-02 16:58:17

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: ID napravo FLAME

A komu by sa chcelo sa hrabať v CMS phpBB na to, aby nepísalo správu "Vaše správa byla odeslána"... och to sú už dnes problémy...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#2 2011-03-02 17:13:59

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ID napravo FLAME

Lkopo napsal:

A komu by sa chcelo sa hrabať v CMS phpBB na to, aby nepísalo správu "Vaše správa byla odeslána"... och to sú už dnes problémy...

exactly

Offline

#3 2011-03-02 20:36:53

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Nu, tak to je pak ale docela jiný problém. A rád bych poprosil Destroyera, aby přispíval jen když má co říct.


Litera scripta manet.

Offline

#4 2011-03-02 21:42:49

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: ID napravo FLAME

Myslim ze dost lidi na tomto foru se shodne na tom ze problem bude nekde jinde wink

Offline

#5 2011-03-02 23:27:36

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ID napravo FLAME

Darker napsal:

Nu, tak to je pak ale docela jiný problém. A rád bych poprosil Destroyera, aby přispíval jen když má co říct.

ok evidetne říkáš věci otevřeně tak budu taky otevřený: podle mě pořád jen kritizuješ ale co nějaky klady? sundej už ty černý brýle nebo si najdi hosting ktery bude do puntíku suprovej jak si ty představuješ...
píšeš tu věci co sou totalne zbytecne resit.... vadí ti čekani 4s po napsani postu? tak je tolik nepiš

a spíš ty nemas co říct... psal sem abys postl funkcni mod ktery by to teda upravoval... admin by se na nej mohl podivat ve volne chvili(kdyz bude chtit a kdyz ten prispevek napíšeš slušně a ne jako že admin je tvuj sluha a na písknutí má činit) na toto nereagujes, namisto toho si myslis ze neco co uz bylo napsane určitě někym na phpbb supportu bude psat nekdo znova...
a pokud mluvis o zpomalovani fora tak bych řekl že to dělá spíš dolní facebook lišta popř. fakt že forum nema použity expire obrazků než nějaky redirect

na zadny dalsi tvuj prispevek k tomuhle tematu odpovidat nebudu pokud nebude slušný, nechci tu vyvolat flame a o nálepku zakladatele flamu, když i ja delam moderatora (i když na svym foru) nemam zajem  tongue

Offline

#6 2011-03-03 09:03:43

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: ID napravo FLAME

facebook zpomaluje ale je to nutne zlo sad

na expire se podivam

Offline

#7 2011-03-03 19:02:57

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Destroyer napsal:

odle mě pořád jen kritizuješ ale co nějaky klady? sundej už ty černý brýle nebo si najdi hosting ktery bude do puntíku suprovej jak si ty představuješ...

Není pravda. Již říkal, že je endora nejlepší možnost minimálně v ČR a SR. A i kdyby ne, rád to říkám znovu. Krom toho by se stačilo na velmi krátkou doby zamyslet, proč ji asi používám, a nevyberu se "ten lepší hosting."

Destroyer napsal:

a spíš ty nemas co říct...

Reagoval jsem na post z 2.3. poslaný v 5 hodin. Tím tvým "exactly" ses tak maximálně snažil podlézat, jiný důvod odeslat 6 písmen nevidím.

Destroyer napsal:

na zadny dalsi tvuj prispevek k tomuhle tematu odpovidat nebudu pokud nebude slušný

Který můj příspěvek nebyl slušný? Pokud jsem se někdy nechal unést, předem se omlouvám.

Destroyer napsal:

admin by se na nej mohl podivat ve volne chvili

Admin nemá volné chvíle.

Destroyer napsal:

namisto toho si myslis ze neco co uz bylo napsane určitě někym na phpbb supportu bude psat nekdo znova...

Velmi pravděpodobně by šlo o minimální úpravu. Ze zkušenosti vím, že odstranit kus programu je snažší, než kus přidat.

Destroyer napsal:

ja delam moderatora (i když na svym foru)

To seš borec. Nevěřim.Nebo spíš: Ukaž link, rád se podívám.

Flame už jsi rozpoutal svojí snahou dělat chytrého.
____________________________________________________________________________________________

admin napsal:

facebook zpomaluje ale je to nutne zlo

Proč nutné? Mě teda facebook díky ABP nevadí.


Litera scripta manet.

Offline

#8 2011-03-03 19:41:52

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ID napravo FLAME

Darker napsal:
Destroyer napsal:

odle mě pořád jen kritizuješ ale co nějaky klady? sundej už ty černý brýle nebo si najdi hosting ktery bude do puntíku suprovej jak si ty představuješ...

Není pravda. Již říkal, že je endora nejlepší možnost minimálně v ČR a SR. A i kdyby ne, rád to říkám znovu. Krom toho by se stačilo na velmi krátkou doby zamyslet, proč ji asi používám, a nevyberu se "ten lepší hosting."

nejlepší jen v poměru ceny:kvality... pokud jedeš 100% kvalitu bez ohledu na cenu tak určitě najdeš lepší

Destroyer napsal:

a spíš ty nemas co říct...

Reagoval jsem na post z 2.3. poslaný v 5 hodin. Tím tvým "exactly" ses tak maximálně snažil podlézat, jiný důvod odeslat 6 písmen nevidím.

podlézat? tady nejsem ve škole, nic takove nepotrebuju - jen sem tim chtěl vyjádřit souhlas s tím co už sem řekl o příspěvek nad tím akorát to za mě rádce řekl jinými slovy

Destroyer napsal:

na zadny dalsi tvuj prispevek k tomuhle tematu odpovidat nebudu pokud nebude slušný

Který můj příspěvek nebyl slušný? Pokud jsem se někdy nechal unést, předem se omlouvám.

například Pokud nestíháte, nebylo by od věci vyhledat více zaměstnanců. <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=6&t=2024&p=12642#p12642">viewtopic.php?f=6&t=2024&p=12642#p12642</a><!-- l --> mi nepřijde zrovna dvakrát slušné ... jednoduše rýpání

Destroyer napsal:

admin by se na nej mohl podivat ve volne chvili

Admin nemá volné chvíle.

vidíš zase rejpeš ... ani si to neuvědomuješ. On nemá čas na prkotiny... (vylepšení cronu ktery te evidetne nastvalo podle prispevku co si napsal) a pokud vše funguje jak má nemá cenu nic upravovat. Lepší je zabývat se tím co hoří. Pokud se ti endora nezdá dost zabezpecena opravdu bys mel prejit na server ktery si budes moct spravovat sam nejaky virtual.

Destroyer napsal:

namisto toho si myslis ze neco co uz bylo napsane určitě někym na phpbb supportu bude psat nekdo znova...

Velmi pravděpodobně by šlo o minimální úpravu. Ze zkušenosti vím, že odstranit kus programu je snažší, než kus přidat.

to možná ano ale kdo se v tom má hrabat a v ty řadě php souboru něco hledat? navod ftw

Destroyer napsal:

ja delam moderatora (i když na svym foru)

To seš borec. Nevěřim.Nebo spíš: Ukaž link, rád se podívám.

proč bych ti to měl ukazovat? to je snad moje vec, jeste by ses přesunul tam a dělal takove komentare i tam a bany na ip nemam v oblibě; taky se snad ptam kde si přišel k tomu ze si tak nafoukany?

Flame už jsi rozpoutal svojí snahou dělat chytrého.

zas reješ

admin napsal:

facebook zpomaluje ale je to nutne zlo

Proč nutné? Mě teda facebook díky ABP nevadí.

facebook byl je a bude zlo... to že jsou lidi hloupí a nevidí jaky lumpárny Zuckerberg dělá je jejich minus... ale vypisovat co vsechno dela uz nepatri vubec do tohohle vlakna pokud chces zasypat odkazy tak si řekni o pm (závislost lidí, pitomosti kterymi je fb obohacen, bezpečnost;; web 2.0 toto po...)
facebook je továrna na prachy a reklamu + obří uložiště fotek
nenapada vec ve ktery je fb fakt dobrej kromě těhlech...

damn, radši mi už piš jen přes pm nebo se zas necham "unést" a odpovim i zas na rejpavej post

Offline

#9 2011-03-03 19:57:43

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Destroyer napsal:

nejlepší jen v poměru ceny:kvality

"Exactly."

Destroyer napsal:

akorát to za mě rádce řekl jinými slovy

A tys neměl vlastní = neměl co říct.

Destroyer napsal:

jednoduše rýpání

Ale jednal jsem slušně, bez urážek.

Destroyer napsal:

vylepšení cronu ktery te evidetne nastvalo

Ne. Žádné vylepšení se nekonalo. Ani slíbené.

Destroyer napsal:

vidíš zase rejpeš

Koukám že sis našel univerzální frázi, kterou odpovíš na cokoliv, na co neumíš odpovědět racionálně.

Destroyer napsal:

to možná ano ale kdo se v tom má hrabat a v ty řadě php souboru něco hledat?

Pořád ten samý problém. Ten samý, jako s úpravami cronu. Není čas. To nutně neznamená, že je to irelevantní.

Destroyer napsal:

proč bych ti to měl ukazovat?

Tři posty a už se mě bojíš. Tomu říkám rage.

Destroyer napsal:

radši mi už piš jen přes pm nebo se zas necham "unést" a odpovim i zas na rejpavej post

Radši se schovám pod stůl, je mi jasný, že tvoje odpověď mě smete ze židle.

Mimochodem:
To že píšeš nepřehledně ti nevyčítám, pouze upozorňuji, totéž platí k občasně vynechané diakritice, interpunkci a nestabilní větné skladbě. Chápu, že ne každý na gramatiku dá.
Ale vadí mi, že vnořuješ citace, výsledný příspěvek je pak vražedně dlouhý.


Litera scripta manet.

Offline

#10 2011-03-03 20:22:47

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: ID napravo FLAME

Destroyer: me pomohlo ho ignorovat wink

Offline

#11 2011-03-03 20:25:11

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

admin napsal:

Destroyer: me pomohlo ho ignorovat wink

Má pravdu Destroyere. Musíš se vzdát, já se nevzdám nikdy.


Litera scripta manet.

Offline

#12 2011-03-03 20:43:18

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ID napravo FLAME

tahle diskuze mě opravdu velmi baví, ale budu v ni pokračovat raději přes pm

@moje forum v uživatelskym infu: ha ha ha... velmi vtipné zajímá mě co přijde znova

Offline

#13 2011-03-04 00:25:00

Maethry
Člen
Registrován: 2011-03-03
Příspěvky: 2

Re: ID napravo FLAME

Probůh, co to je zač ten Darker? Bože můj, tak teď už jsem asi na světě viděl opravdu vše. Boha, on se opravdu nemohl narodit, on prostě vznikl, on prostě existuje.  :geek: Takové entity jsem naposledy viděl v kabinetu Dr. Kaligariho... vidět toto nejaký z vůdců talibanu, tak by to byla výzva pro dobití celé evropy, neboť jen možnost že by takových, jako Darker mohlo být více, by byla nepřijatelná... vždyť toto je parodie na humanoidní bytost nebo nevím. :shock:

Omlouvám se veškeré osoby, které jsem zde pohoršil, ale některé zjevy si svým jednáním opravdu říkají o nějakou tu pozornost

Darker napsal:

tuna nesmyslných blbých keců

Chlapče, koukám, Ty jsi celkem "LOL". Jeden moudrý člověk kdysi řekl, že kde nic není, ani smrt nepomůže a o hlavě to platí dvojnásob. Bohužel soudím, že přesně toto Tvá diagnóza.

Nuž, koukám, že jsi rejpal, tak já začnu také. Rozebereme si Tvé věty postupně, dopodrobna.

Darker napsal:

A rád bych poprosil Destroyera, aby přispíval jen když má co říct.

Oki. Řekni mi, kde bible káže, že uživatel nemůže přispívat do topiců, kdy se mu zachce. Pokud Ti to ještě za Tvůj krátký život nedošlo, v této zemi panuje bordel, zvaný demokracie.

Darker napsal:
Destroyer napsal:

a spíš ty nemas co říct...

Reagoval jsem na post z 2.3. poslaný v 5 hodin. Tím tvým "exactly" ses tak maximálně snažil podlézat, jiný důvod odeslat 6 písmen nevidím.

Jiný důvod nevidíš? Vyjádření souhlasu je důvod dostatečný. Pokud by jsi měl zájem, měl bych po ruce kurz matematiky, neb "e(1) x(2) a(3) c(4) t(5) l(6) y(7). Čistých 7 písmen, pokud jsi to sedmé neviděl, doporučuji očního lékaře.

Darker napsal:
Destroyer napsal:

admin by se na nej mohl podivat ve volne chvili

Admin nemá volné chvíle.

Admin nemá volné chvíle právě kvůli takovým, jako jsi Ty. Přestaň mu tu spamovat kravinama a ihned bude mít o volnou chvíli navíc.  wink

Darker napsal:
Destroyer napsal:

namisto toho si myslis ze neco co uz bylo napsane určitě někym na phpbb supportu bude psat nekdo znova...

Velmi pravděpodobně by šlo o minimální úpravu. Ze zkušenosti vím, že odstranit kus programu je snažší, než kus přidat.

Dovolil bych si nesouhlasit, zkoušel jsi už někdy odebrat ze složitého, propleteného webu, nějakou součást? Odstraníš 1 věc špatně a zhroutí se celá prezentace. Z vlastních zkušeností mohu říct, že přidat něco je mnohem lehčí, než ubrat.

Darker napsal:
Destroyer napsal:

ja delam moderatora (i když na svym foru)

To seš borec. Nevěřim.Nebo spíš: Ukaž link, rád se podívám.

Ukaž mi jeden racionální důvod, proč by Ti měl ukazovat své fórum Ferdo? Aneb: Proč tolik piješ? To víšžejo, já ti to řeknu a ty začneš taky.  wink

Darker napsal:

Flame už jsi rozpoutal svojí snahou dělat chytrého.

Pořád lepší dělat chytrého, než hloupého, či mírně retardovaného.


Darker napsal:
Destroyer napsal:

akorát to za mě rádce řekl jinými slovy

A tys neměl vlastní = neměl co říct.

Nevím jak Ty, ale já vlastní slova vidím, nebo ty "exactly" nepovažuješ za slovo?

Darker napsal:
Destroyer napsal:

jednoduše rýpání

Ale jednal jsem slušně, bez urážek.

Nevím, za co Ty považuješ rýpání, ale já tedy za projev slušnosti určitě ne.  lol

Darker napsal:
Destroyer napsal:

vidíš zase rejpeš

Koukám že sis našel univerzální frázi, kterou odpovíš na cokoliv, na co neumíš odpovědět racionálně.

K tomuto bych měl rovnou dvě poznámky. Zaprvé, nepoužívej slova, kterým nerozumíš.  wink  A zadruhé, vždy se hodí mít po ruce univerzální frázi, kterou odpálkuješ takové individua, jako se občas zjevují tu(ano, narážím na něho, a co?)

Darker napsal:
Destroyer napsal:

proč bych ti to měl ukazovat?

Tři posty a už se mě bojíš. Tomu říkám rage.

Tři posty a už si o Tobě myslím svoje, tomu říkám failer.

Darker napsal:
Destroyer napsal:

radši mi už piš jen přes pm nebo se zas necham "unést" a odpovim i zas na rejpavej post

Radši se schovám pod stůl, je mi jasný, že tvoje odpověď mě smete ze židle.

Možná, kdyby Tě smetla ze židle, ulevilo by se tu dost lidem.  roll

Darker napsal:

Mimochodem:
To že píšeš nepřehledně ti nevyčítám, pouze upozorňuji, totéž platí k občasně vynechané diakritice, interpunkci a nestabilní větné skladbě. Chápu, že ne každý na gramatiku dá.

... vidím že tu napadáš za gramatické nedostatky a přitom sám neumíš počítat ani do deseti, viz. citace výše. ^^

Pokud bychom projeli krátce Tvůj pravopis (nebo spíše prasopis?), našli bychom také pár chyb. Začneme.

Darker napsal:

Jeké všechny znaky používáte?

Ve slově "Jaké" se odjakživa píše písmenko "A", pokud nevíš, které to je, potom je to písmenko, které je první v abecedě.

Darker napsal:

A to platí i pro můj starší příspěvek ke zprávci cronu.

Odkdy se správce píše s písmenkem "Z"? On snad někomu něco oznamuje, že mu říkáš zprávce?  lol

Dále bych mohl pokračovat, nicméně jsem na to dosti líné povahy.

Dále by mě debata s Tebou opravdu ničím neobohatila a tudíž by to byla ztráta času. Nezbývá mi tedy než Ti popřát mnoho štěstí v životě. Zatím tedy se loučím a přeji Ti přemnoho stěstí.

Závěrem bych rád řekl, že zde přítomný admin měl naprostou pravdu, takže ignorovat Tě, bude asi nejlepší.

btw.

Darker napsal:

Ale vadí mi, že vnořuješ citace, výsledný příspěvek je pak vražedně dlouhý.

ENJOY  lol

Maethry

Offline

#14 2011-03-04 01:02:28

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: ID napravo FLAME

@maethry:
hmm co na tohle říct, snad jen: vyborně sepsáno
sem rád že se v tvém příspěvku neobjevuje žádné sprosté slovo takže nam to aspon zadny moderator nezamkne wink
@mods: vim, že je to offtopic ale kdyztak maximalne do sekce 'jen tak' přesun, hlavně ne lock...  smile este to chci nechat vyvinout
@darker:

Rád si dělám legraci z hlupáků, co si o sobě moc myslí. Třeba z těch, co si myslí, kdovíjací jsou moderátoři.

opravdu tu nikdo nereje ani neni namyšlený... ano ano vidíme
nedostal jsi rage náhodou ty, že jsi se odhodlal k takovému zoufalému projevu?

myslím, že mě diskuze tohoto typu začíná víc a víc bavit ... po dlouhy dobe celé téma bez sprostých slov a o to je to zábavnější

Offline

#15 2011-03-04 02:05:38

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Maethry:
Na neopodstatněné invektivy nebudu reagovat. Tím myslím poznámky o retardech, prázdných hlavách a dalších originálních výmyslů jež vznikají na nižším stupni základních škol.

Pokud Ti to ještě za Tvůj krátký život nedošlo, v této zemi panuje bordel, zvaný demokracie.

Cílem jedince by ale mělo být bordel minimalizovat. Nenávidím tyhle kecy o tom jak si na fórech každý může psát co chce. To jsou jen výmluvy.

Čistých 7 písmen

Jsi si jistý, že to byla klíčová myšlenka toho postu?

Admin nemá volné chvíle právě kvůli takovým, jako jsi Ty.

Admin umí takové jako jsem já ignorovat, psal to už dříve.

Dovolil bych si nesouhlasit, zkoušel jsi už někdy odebrat ze složitého, propleteného webu, nějakou součást?

Do SMF fóra jsem jak přidával (antispam a javascript) tak odebíral (některé části profilu).

Nevím, za co Ty považuješ rýpání, ale já tedy za projev slušnosti určitě ne.

A kde je hranice mezi kritikou a rýpáním?

Zaprvé, nepoužívej slova, kterým nerozumíš.

Z čeho vycházíš, když tvrdíš že neznám význam některého ze slov v citaci?

Gramatická vsuvka:

odpálíš takové individua - špatně
odpálíš taková individua - správně

A našel bych u tebe víc než dvě chyby, (z toho jeden překlep) které jsi našel ty u mě.
Konec gramatiky(prozatím)

už si o Tobě myslím svoje

Je vidět, že jsi povrchní.

Dále bych mohl pokračovat, nicméně jsem na to dosti líné povahy.

Je to otrava, házet to do wordu a čekat co se zvýrazní, co?

Destroyer napsal:

vyborně sepsáno

Další "exactly", že?

Destroyer napsal:

sem rád že se v tvém příspěvku neobjevuje žádné sprosté slovo takže nam to aspon zadny moderator nezamkne

Předpokládám že na tomto fóru to není určující.

Destroyer napsal:

nedostal jsi rage náhodou ty, že jsi se odhodlal k takovému zoufalému projevu?

Máš pravdu, to nebylo příliš originální. Pro ostatní: jedná se o mnou založený profil.

myslím, že mě diskuze tohoto typu začíná víc a víc bavit ... po dlouhy dobe celé téma bez sprostých slov a o to je to zábavnější

Ano, jsem rád že, když už se nedokážete držet tématu, aspoň se snažíte mluvit normálně. Ty "retardy" jsem přešel, chlapec si potřeboval nafouknout ego, než se rozepsal.

A ještě k tomu, že pořád kritizuju.
Když píšu kritiku, doufám, že se věci které kritizuju napraví. Doufám, a jsem ochoten akceptovat situaci, kdy doufám marně. Když tu budu postovat každý den, jak je endora úžasná, bude to moc pěkné, bude to i pravda, ale brzy by to bylo trochu nudné, nebo ne? A postrádalo by to účel. Hlavní kladnou motivací je přece stejně nakonec neustále stoupající počet uživatelů.
To že kritizuji chyby automaticky neznamená, že jsem proti. Pokud nechcete kritiku slyšet, k čemu je tu sekce "Co vylepšit?"?


Litera scripta manet.

Offline

#16 2011-03-04 02:48:44

Maethry
Člen
Registrován: 2011-03-03
Příspěvky: 2

Re: ID napravo FLAME

Darker napsal:

Cílem jedince by ale mělo být bordel minimalizovat. Nenávidím tyhle kecy o tom jak si na fórech každý může psát co chce. To jsou jen výmluvy.

Co zmůže jedinec v této době? Maximálně může sklapnout podrážky a tiše přihlížet.  tongue

Darker napsal:

Jsi si jistý, že to byla klíčová myšlenka toho postu?

Víš, ani tak nejde o to, že je písmen 7 místo 6ti, ale spíše o to, že kritizuješ věci, které sám děláš.  lol

Darker napsal:

Admin umí takové jako jsem já ignorovat, psal to už dříve.

Poté ovšem nechápu, když víš, že umí přesně takové, jako jsi Ty ignorovat, proč sem pořád píšeš.  lol

Darker napsal:

Do SMF fóra jsem jak přidával (antispam a javascript) tak odebíral (některé části profilu).

Ano, SMF je dobré fórum, také ho používám. Rozhodně lepší, než PhpBB, v tom se asi shodneme. Nicméně SMF rozhodně nepatří do řady nesoucí název "složité".

Darker napsal:

A kde je hranice mezi kritikou a rýpáním?

Ono tato hranice obecně vzato je dosti tenká, jedno slovo navíc a překročíš ji. Zrovna v Tvém případě bych řekl, že jsi se za tuto hranici již dostal.  wink

Darker napsal:

Z čeho vycházíš, když tvrdíš že neznám význam některého ze slov v citaci?

Dejme tomu, že jsem si to odvodil z pročítání některých Tvých postů.

Darker napsal:

Gramatická vsuvka:

Nikdo není dokonalý.  lol

Darker napsal:

Je vidět, že jsi povrchní.

Vážně takto můžeš soudit z jedné věty?  8-)

Darker napsal:

Je to otrava, házet to do wordu a čekat co se zvýrazní, co?

Asi Tě zklamu, ale jako zavrzelý Linuxák MS office nepoužívám. Cokoli od Microsoftu je ... raději bez komentáře.

Darker napsal:

Když píšu kritiku, doufám, že se věci které kritizuju napraví. Doufám, a jsem ochoten akceptovat situaci, kdy doufám marně. Když tu budu postovat každý den, jak je endora úžasná, bude to moc pěkné, bude to i pravda, ale brzy by to bylo trochu nudné, nebo ne? A postrádalo by to účel. Hlavní kladnou motivací je přece stejně nakonec neustále stoupající počet uživatelů.
To že kritizuji chyby automaticky neznamená, že jsem proti. Pokud nechcete kritiku slyšet, k čemu je tu sekce "Co vylepšit?"?

Ono by to možná chtělo, zamyslet se nad stylem "kritiky". Aneb někdy je lepší držet ústa.  tongue

Mno, zde přítomný admin má pravdu, tudíž se s Tebou nebudu jakkoli přít.  lol  Vidím že jsi znalý a máš samé rozumné argumenty a proto Tě tedy ponechám Tvému osudu a mohl bych snad jen poradit, když umíš tak detailně "kritizovat", nechtěl by jsi pracovat pro vládu ? Zkušené odborníky jistě hledají, navíc dobře stavěné.. lol   hotový kapitán Amerika.  lol

Offline

#17 2011-03-04 03:29:10

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Maethry napsal:

Maximálně může sklapnout podrážky a tiše přihlížet. tongue

S tím nikdy nebudu souhlasit. Možná je to základ neshody mezi mnou a velkým množstvím zdejších přispěvatelů. Nerad tiše přihlížím.

Maethry napsal:

Víš, ani tak nejde o to, že je písmen 7 místo 6ti, ale spíše o to, že kritizuješ věci, které sám děláš.

Možná moje příspěvky nejsou vždy perfektní, každopádně mívají obsah.

Maethry napsal:

Poté ovšem nechápu, když víš, že umí přesně takové, jako jsi Ty ignorovat, proč sem pořád píšeš.

A já ti to nebudu vysvětlovat.

Maethry napsal:

Nicméně SMF rozhodně nepatří do řady nesoucí název "složité".

Sem s příklady tvých složitých počinů.

Maethry napsal:

Dejme tomu, že jsem si to odvodil z pročítání některých Tvých postů.

Mohl bys to prosím doložit?

Maethry napsal:

Nikdo není dokonalý.

Začal sis. Já gramatiku nikdy vyloženě nekritizoval, jen jsem na ni poukázal. A rozhodně jsem ničí text nechtěl rozebírat překlep po překlepu. Mnoho lidí, včetně tebe, neustále nerozeznává překlep od gramatické chyby.

Maethry napsal:

Vážně takto můžeš soudit z jedné věty?

Vím na co tím narážíš, ale pokud se věta tváří jako soud, pak toho kdo soudí soudím také.

Maethry napsal:

MS office nepoužívám

Existuje i open Office.

Maethry napsal:

Aneb někdy je lepší držet ústa.

Řekni kdy jsem kritizoval něco, co bezchybně fungovalo, nebo kdy jsem kritizoval urážlivým způsobem.

Maethry napsal:

nechtěl by jsi pracovat pro vládu

Ve vládě funguje pozice kritika trochu jinak než ve webovém programování. Zaměstnání už jsem si zvolil a ve vládě to nebude.

Jsem rád že končíš, píšeš ještě větší nesmysly než destroyer.


Litera scripta manet.

Offline

#18 2011-03-17 18:43:41

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: ID napravo FLAME

Bylo bezpochyby rozumné tento flame přesunout pryč od původního tématu, díky.
Nicméně netuším, proč bylo původní téma zamčeno, tam žádný problém není.


Litera scripta manet.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK