#1 2022-10-29 13:19:36

adamzacharias
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Pomalé načítání webu a neustálé hlášení nedostupného serveru

Dobrý den,
Mám u vás koupenou doménu www.rudaplaneta.cz a zároveň variantu hostingu Mega. Už nějakou dobu se můj web velmi pomalu načítá a vcelku často klidně několikrát do dne, když web otevřu já nebo někdo jiný, se objeví hlášení Bad gateway a je potřeba chvilku počkat a potom web refreshnout. To je první varianta a ta druhá je, že mě to při otevření mého webu rovnou odkáže na stránky Endory, kde červeně svítí, že server je nedostupný. Zároveň mi to v administraci hlásí, že byl překročen maximální počet současně běžících PHP procesů (12) a že si mám navýšit program hostingu, ale já už mám ten nejvyšší. Opravdu to můj web poškozuje a jen to odlákává čtenáře. Dalo by se s tím něco udělat či nějak navrhnout řešení?

Offline

#2 2022-10-30 23:19:27

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Pomalé načítání webu a neustálé hlášení nedostupného serveru

Dobrý den, server konik je jedným z nejvíce vytížených serverů u Endory. V případě že některá z desetitisíc stránek běžícím na něm přetíží server, pocítí to všichni na daném serveru různymi způsoby. Doporučuji vám migrovat na služby naši mateřinky www.webglobe.cz kde vám období uhrazené u nás plně vykompenzují.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK