#1 2020-12-16 15:10:45

rydloscz
Endora uživatel
Registrován: 2014-02-05
Příspěvky: 49

Obecný dotaz na htaccess

Ahoj, zaznamenal jsem náhodou že když například příjdu na adresu example.cekuj.net. s tím že je tečka na konci doménové přípony tak se stránka zobrazí taky.
Což by asi nemělo, dá se tomu nějak zamezit pomocí htaccess ?

Používám nette fw a nevím jak bych tomu měl správně zamezit ale obecně se to děje také bez nette samozřejmě.

Tak budu rád když mi pomůžete případně nasměrujete správným směrem, jeden htaccess soubor mám v root složce který směruje na www a druhý ve složce www, jenže do kterého by se to správně mělo aplikovat.

Tak dejte vědět díky moc.

Offline

#2 2021-03-21 11:58:26

damianstach
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 1

Re: Obecný dotaz na htaccess

Dobrý den,
nemám zatím s timto hostingem žádné zkušenosti, pokouším se nyní nahrát pomocí ftp celkem jednoduchý codeigniter web, soubory jsem nahrál na server, ale web není přístupný, jsem si skoro jistý že je o chyba htaccessu, ale na jediná zmínka o codeigniteru  je na vašem foru z roku 2012, jen jsem se chtěl zeptat jestli byste mě nemohli nějak navést na řešení(jestli soubor patří do web složky nebo o uroveň výš a jak by měl vypadat, jsem si jisty že se musim dostat k index souboru v public slozce)..., díky za zpětnou vazbu..

Offline

#3 2021-03-22 21:32:36

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,886

Re: Obecný dotaz na htaccess

Dobrý den, pravděpodobně bude problém s tím že na serveru optimalizovaném pro wordpress nelze .htaccess použít a taktéž ani negarantujeme funkčnost jiných aplikací na tomto serveru.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK