#1 2010-08-18 20:04:47

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Vycentrování reklamy

ten systém jsem nikdy nezkoušel, takže obecně:
v template souborech si najdi něco s footer a tam si vlož reklamu tagem <endora> a uprav si ji pomocí css <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=23&t=1116">viewtopic.php?f=23&t=1116</a><!-- l -->

Offline

#2 2010-08-18 20:09:36

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Vycentrování reklamy

není zač

tohle si z toho textu odeber:)

.reklama_endora{ font-size: 16; color: 050505; margin-top: 2px; margin-bottom: 3px; text-float: center; }

Offline

#3 2010-08-18 21:53:51

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Vycentrování reklamy

před endora kód zkus vložit toto:

<p></p>

Offline

#4 2010-08-19 21:18:32

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Vycentrování reklamy

Pomocou CSS, kuk návod <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=23&t=1116">viewtopic.php?f=23&t=1116</a><!-- l --> wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2010-08-22 17:05:48

Zion
Člen
Registrován: 2010-08-21
Příspěvky: 15

Re: Vycentrování reklamy

recitator napsal:

Dobrý den,
jak bych mohl v systému Moodle vycentrovat reklamu v dolním panelu tak aby
mi neujížděla doleva a aby nebyla tak velká.
Děkuji  big_smile

web: http://www.learnmetin.hys.cz/moodle/

Jsem tady sice novej ... ovsem neda mi to abych nereagoval na tento prispevek ...  :evil:  :evil: a dopredu se omlouvam i za slova decentne off topic.
Hru Metin docela znam a jakykoli pokus o jeji propagaci beru jako dobry pocin (i kdyz kvalitativne jsou i lepsi hry)
Ovsem kdyz uz si nekdo dava tu praci a zrizuje stranky o cemkoli proc se nenauci alepson zaklady? (HTML, CSS atd)
Kdyz uz dostane fundovanou odpoved, proc ji hned vyuzije k podrazu????  :evil:  :evil:

Hele to ti vazne majitele a admini tady na Endore nestoji ani za to minimalni podekovani ve forme nenapadneho a zcela zakomponovatelneho a upravitelneho radku 5 reklamnich odkazu???
To ti vazne neni hloupe je takhle trapne schovavat?  :twisted:  :evil:  :twisted:  :evil:  :twisted:
Nevim zda lze pouzit jako omlůuvu tvuj vek nebo jen nedovyvynutou sedou kuru mozkovou ale kazdopadne mam presne mineni o tve povaze kde se neda mluvit o solidnosti ano nahodou.
Je videt ze bud nic neumis a nebo ti je blizsi nekdo kdo udelal behem 2vou minut sablonu do Fusionu nez ten kdo se uz roka pul stara o blaho tvych stranek tak abys nemusel nic platit  :cry:  :evil:  protoze jsi nejak ze sablony zapomel odstranit reklamni linky a ikony ale na odkazech Endory si se hnusne vyradil a to jen na zaklade zde ziskanych rad. Je mi jasne ze tady by ti nikdo neporadil jak ze sablony odstranit copyright takovy blazni tady urcite nebudou.

Omlouvam se vsem ale tohle me vazne dokaze vytocit a nadzvednout ze zidle a to nejsem zadnej svatousek a kdo je bez viny at hodi kamenem ;-)


Zion Zangar

Offline

#6 2010-08-26 05:13:02

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: Vycentrování reklamy

Zione, nerozčiluj se, vždyť tě trefí  roll
Vidíš a já jsem endorákům psala, že i když mám placenou verzi, že tam mohou reklamu na endoru v patě klidně nechat, že mi nevadí. A kde nic, tu nic. To je jen připomínka adminům smile.
JInak máš pravdu, že se tady o lidi starají naprosto skvěle, takže kudy chodím, tudy chválím. A také si pamatuj, že v každém stádě se nějaká ta podivná ovce vždycky najde  lol

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK