#1 2020-12-04 16:33:50

zdendas
Endora uživatel
Registrován: 2013-10-13
Příspěvky: 7

Na Endoře zakoupená doména je parkovaná u Wedos. Co s tím?

Založil jsem si tady nový web projekt: www.zdenekslezak.cz. Bohužel, zjistil jsem, že vygenerované odkazy k administraci (pod redakčním systémem wordpress) nefungují! Překlápí mě na hosting Wedos, kde je zřejmě toto jméno již "parkované". Nerozumím tomu, proč mi Endora dovolí toto jméno zaregistrovat, když není dostupné, resp. je registrované u jiné webhostingové služby.  Nebo dělám někde chybu já? Poraďte prosím. Díky.
ZS

Offline

#2 2020-12-05 16:17:16

danbulant
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 36
Web

Re: Na Endoře zakoupená doména je parkovaná u Wedos. Co s tím?

To vypadá že jste založil pouze webhosting pro doménu. V tomto případě endora neregistruje doménu ale pouze hostuje web a je na Vás aby jste doménu zaregistrovali (u endory nebo jinde) a nastavili DNS aby doména směřovala na Endoru.


.---------------------------.
|  HTML:             10/10  |
PHP:            10.5/10 |
ˇ--------------------------ˇ

Offline

#3 2020-12-05 17:00:10

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Na Endoře zakoupená doména je parkovaná u Wedos. Co s tím?

Dobrý den, přesně jak píše danbulant, u nás můžete hosťovat domény zakoupené kdekoliv, postačí je u vašeho registrátora nasměrovat na naše servery. O této skutečnosti vás systém informoval ihned po zadání jména domény a jeho ověření s informací že je doména obsazena a dal vám 2 možnosti: "převést" (CHCI PŘEVÉST SVOJI DOMÉNU Doménu vlastním nebo znám kód k převodu domény na Endora.cz) nebo "založit" (NECHCI PŘEVÁDĚT DOMÉNU Doménu přesměruji (nebo převedu později), protože chci využívat služeb Endora.cz). Vy jste zvolili tu druhou možnost. Webhosting můžete kdykoliv smazat a vybrat volný název domény a ten nechat registrovat dle ceníku www.endora.cz/cenik


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK