#1 2019-08-25 08:51:06

davomutcz
Endora uživatel
Registrován: 2014-09-20
Příspěvky: 4

Přenesení webu/domény na vlastní server.

Dobrý den.

Před více než dvěma týdny, jsem si web od Vás převedl na můj vlastní server. DNS přesměrování jsem provedl správně (snad) ale setkal jsem se s pár lidmi, které to stále posílá na Váš server, kde jsme zanechal pouze text, "Pokud zde nic není, nastal nějaký problém...". Do teď jsem to neřešil, protože lidí bylo pouze pár ale teď se mi to stává i při zveřejňování příspěvku na FCB, že se do náhledu načte odkaz na Váš server (po kliknutí na odkaz mě to pošle správně na můj server). Lidem jsem radil vymazání cookies atd. ale prý to nikomu nepomohlo.
Mohl bych dostat prosím nějakou radu, jak udělat přesměrování správě? Nebo co bych měl opravit? Děkuji.

Upravil davomutcz (2019-08-25 09:25:35)

Offline

#2 2019-08-25 12:00:00

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Přenesení webu/domény na vlastní server.

Dobrý den, eviduji že jste ponechali AAAA záznamy které směrují na naše servery. Pokud někdo již má připojení přes IPv6 od svého poskytovatele internetu, dostane se na náš server, nikoliv na váš. Postačí tedy tyto AAAA záznamy smazat. Následně již všichni se dostanou na váš server.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2019-08-25 12:02:44

davomutcz
Endora uživatel
Registrován: 2014-09-20
Příspěvky: 4

Re: Přenesení webu/domény na vlastní server.

Akorát mě to napadlo než jsem si přečetl Vaší odpověď :-) jj to bude ono, děkuji za pomoc.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK