#1 2010-07-15 11:12:04

marklar
Člen
Místo: Aberfoyle, UK
Registrován: 2010-06-30
Příspěvky: 19
Web

Re: Doména zdarma dot.tk

Chtěl bych varovat uživatele Endory před použitím domény .tk.
Stalo se mi, že jsem si zaregistroval doménu zdarma na adrese www.dot.tk, vzhledem k tomu, že jsem si mohl zaregistrovat relevantní název domény jsem se nechal nalákat a udělal jsem mohutnou propagaci webu tvořením obsahu a následnou registrací do stovek katalogů. Asi po měsíci,  začal mít web solidní návštěvnost a reklama začínala vydělávat. Jaké bylo mé překvapení když se mi jednoho rána zobrazila místo mého webu stránka s reklamními odkazy které nebyly moje. Všechny domény, které jsem si na dot.tk zaregistroval byly v tahu a s nimi i desítky hodin práce. Reklamní agentura, která provozuje pronájem .tk domén si totiž počká až váš web bude mít nějakou propagaci a 150+ návštěv a pak vás nekompromisně odstřihnou a nahradí váš web svou PPC reklamou.

Pokud rozjíždíte nějaký solidní projekt, kde očekáváte nějakou návštěvnost, vyprdněte se na dot.tk, jsou to parchanti!!!


Cesta na Nový Zéland,  Chceš novou práci? Zkus práci na lodi, nebo práci v zahraničí?

Offline

#2 2010-07-15 11:20:28

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Doména zdarma dot.tk

nejsou parchanti, protože v podmínkách píšou, že kdykoliv ti můžou doménu zrušit...

Offline

#3 2010-07-15 12:59:00

marklar
Člen
Místo: Aberfoyle, UK
Registrován: 2010-06-30
Příspěvky: 19
Web

Re: Doména zdarma dot.tk

V podmínkách píšou, že Ti můžou doménu zrušit na základě nepovoleného nebo nevhodného obsahu! To podle mě informace o Novém Zélandu nejsou. A doménu mi sebrali právě kvůli zvýšenému trafficu na mém webu. Podle mě je to nefér jednání a zvláště poté co na tu doménu umístilii své PPC reklamy. Nebo se Ti to snad zdá fér??

Po tom incidentu jsem zagooglil a našel jsem ještě několik lidí se stejným problémem. google dot.tk scam


Cesta na Nový Zéland,  Chceš novou práci? Zkus práci na lodi, nebo práci v zahraničí?

Offline

#4 2010-07-15 13:06:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Doména zdarma dot.tk

Nechápem prečo všetci siahate práve na doménu .tk vo verzií zdarma. Ak už naozaj chcem nejaký projekt rozbehnúť, zakúpim si .EU doménu za 190 Kč na rok, nieje to zas tak veľa peňazí a mám istotu že mi ju nikto nezruší.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2010-07-19 10:24:34

marklar
Člen
Místo: Aberfoyle, UK
Registrován: 2010-06-30
Příspěvky: 19
Web

Re: Doména zdarma dot.tk

Já sem do dot.tk šel proto, že jsem si mohl vybrat doménu, s klíčovými slovy přímo v názvu domény. Pokud nenajdeš diskuzi podobnou téhle, nemáš šanci poznat, že je to scam. Takže já asi proto.
Taky se se mi líbila možnost mít  doménu zdarma, tak proč ne?
Teď už vím že to byla chyba a taky proto to tady píšu, ať si to lidi rozmyslí . . .


Cesta na Nový Zéland,  Chceš novou práci? Zkus práci na lodi, nebo práci v zahraničí?

Offline

#6 2010-07-19 10:58:00

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Doména zdarma dot.tk

Ja viem, to láka mať doménu zadarmo ;o) ale nieje to žiadna výhra, radšej ju mám napísanú na moje meno.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2010-08-01 16:33:00

Videa.Cekuj.Net
Člen
Registrován: 2010-07-31
Příspěvky: 85

Re: Doména zdarma dot.tk

JE TO PRAVDA JA SOM SI TIEZ ZALOZIL NA DOT.TK A ZA POL ROKA Z NICOHO NIC MIESTO ADRESY KTORU SOM MAL ZAREGISTROVANU SA ZMENILA NA NEJAKU INU ICH REKLAMNU SU TO HAJZLY UZ TO VIE KAZDY TAKZE DOBRA RADA NEREGISTRUJTE SI WEBY LEN KOLI NAZVU A DOBREJ DOMENE NA DOT.TK ... MESIACE PRACE ATD KED VAS ZRUSIA HOCIKEDY ZA TYZDEN ZA 3 MES ZA ROK BOLI ZBYTOCNE A VAS WEB UZ BUDE ODKAZOVAT NA ICH WEB  smile

VID PRIKLAD TOTO <!-- w --><a class="postlink" href="http://WWW.PROGHOST.TK">WWW.PROGHOST.TK</a><!-- w --> BOL MOJ GAMINGOVY PORTAL NA HRU CS 1.6 PO NECELOM POL ROKU SA TO ZMENILO NA REKLAMU POZRITE SI CO JE TERAZ Z MOJHO WEBU NA DANEJ ADRESE OD DOT.TK <!-- w --><a class="postlink" href="http://WWW.PROGHOST.TK">WWW.PROGHOST.TK</a><!-- w --> ! smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK