#1 2017-12-12 10:20:29

butterbattlecom
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

nefunguje FTP a zobrazenie mojej stranky

Prešla som včera večer 11.12. na váš hosting od iného poskytovateľa. Mám stránku cez Wordpress. Včera som u poskytovateľa domény nasmerovala DNS na vaše NS nastavenia : ns.endora.cz a ns.endoraland.com
Ďalej som vyexporotovala z FTP klienta predošlého poskytovateľa hostingu všetky súbory a nakopírovala do nového foldra s názvom web (ktorý som si vytvorila) v Správcovi súborov na endora.cz Zmenila som aj cestu vo FTP účtoch na: /butterbattle.com/web/

Napriek tomu mi FTP klient nefunguje z odkazu, ktorý ste mi po registrácii na Endoru poslali e-mailom. Mám server surikata a zobrazuje sa mi, že FTP klient bude sdostupný do 45 minút a ak nie mám kontaktovať podporu. Pršlo už 12 hodín a stále nič.
Nefunguje mi ani zobrazenie stránky. Po načítaní URL odkazu stránky sa zobrazí:

Zkontrolujte, zda je na FTP nahraný index.php nebo index.html.
Je možné, že je Vaše IP adresa blokována kvůli podezření na šíření SPAMu.
V případě dalších dotazů se prosím obraťte fórum podpory.

Prosím o pomoc.

Upravil butterbattlecom (2017-12-12 10:21:46)

Offline

#2 2017-12-12 14:45:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: nefunguje FTP a zobrazenie mojej stranky

na ftp evidujem že ste obsah wordpressu nahrali do adresára /butterbattle.com/web/web/

Akú chybu vám píše FTP klient? Používate pasívny režim prenosu? Pripojujete sa zo zahraničia?

V adresáry /butterbattle.com/web/ skutočne nemáte nahratý index.php alebo index.html preto sa zobrazuje chyba 403 prístup odmietnutý.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2017-12-12 17:47:50

butterbattlecom
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 2

Re: nefunguje FTP a zobrazenie mojej stranky

Dobrý deň,

v adresári /butterbattle.com/web/web mám nahraný index.php.

Mám vymazať dodatočný web adresár, ktorý som si vytvorila? Alebo mám skúsiť zmeniť FTP cestu cez FTP účty na  "/butterbattle.com/web/web/" ? Neprihlasujem sa zo zahraničia a neviem či mám pasívny prístup k FTP (kde to zistím?), pretože na FTP klienta sa neviem prihlásiť cez URL: surikata.endora.cz
Mám tam chybovú hlášku: Doména surika.endora.cz se připravuje. Služby budou funkční nejpoději do 45 minut. Pokud ani po této době doména neběží, zkuste restartovat internetový prohlížeč...atď.
Aj by som vám poslala print screeny, ale neviem, kde tu môžem prilepiť prílohu.

Offline

#4 2017-12-13 08:58:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: nefunguje FTP a zobrazenie mojej stranky

obsah presuňte do adresára vyššie, tj do /butterbattle.com/web
prihlásenie cez surikata.endora.cz nieje možné spôsobom ktorým to chcete dosiahnuť, internetový prehliadač komunikuje zo serverom na porte 80, FTP beží na porte 21 preto to na danej stránke píše uvedenú hlášku
pre prihlásenie na FTP použite niektorého z volne dostupných ftp klientov, návody nájdete tu https://www.endora.cz/podpora/napoveda/ … gTitle=FTP


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK