#1 2016-07-03 21:21:44

karinpetrekovacz
Endora uživatel
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 4

Vzájemná propagace s módním blogem karinpetrekova.cz

Dobrý den,

před necelými dvěma týdny jsem přešla ze svého starého blogu (<!-- w --><a class="postlink" href="http://karinka28.blog.cz">karinka28.blog.cz</a><!-- w -->) na svou vlastní doménu (<!-- w --><a class="postlink" href="http://karinpetrekova.cz">karinpetrekova.cz</a><!-- w -->) a chtěla bych vzájemně vypomoci s propagací.

Můj blog se zabývá zejména módou a líčením, také se zaměřuje na mnohé rady pro ženy a dívky a v roce 2012 jsem vyhrála ocenění "Blog roku 2012 v kategorii krása a móda".

V současné době mám denní návštěvnost v průměru 100 lidí, ale na svém starém blogu jsem měla ještě na jaře nejčastěji kolem 1000 lidí. Teď, jak už je léto návštěvnost pochopitelně lehce klesla kvůli krásnému počasí a především kvůli maturitě, díky které jsem se blogu nemohla moc věnovat. Nyní mám s psaním článků velké plány a myslím si, že je jen otázka pár měsíců, než svou návštěvnost navýším na nějaký sympatičtější počet.

Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten pro výměnu odkazů, nebo pro nějaká banner či něco podobného, budu jenom ráda. :-)

Jestliže se najde někdo, kdo by měl zájem, ať zareaguje zde v příspěvku, nebo na emailu karin.pe@email.cz , a následně se domluvíme, co a jak dále. :-)

Offline

#2 2022-02-05 12:13:40

Houmers
Člen
Registrován: 2022-02-03
Příspěvky: 37

Re: Vzájemná propagace s módním blogem karinpetrekova.cz

Ahoj Karin měl bych zájem o výměnu odkazu pokud by si měla také stále zájem tak napiš  na email : support@bluraytracker.cz

Web je : https://bluraytracker.cz

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK