#1 2015-08-22 07:19:57

alexnagy
Člen
Registrován: 2015-08-22
Příspěvky: 1

Moja stránka už existuje.

Dobrý deň, mám problém. Zaregistroval som si doménu www.pizzasvet.sk . Všetko prebehlo v poriadku, platba (4.88) bola prevedená a moju stránku mi váš program bez problému založil. Nakoľko je však problém s inštaláciu WordPressu ( keď sa chcem prihlásiŤ to admin. centra, vyhodí mi to stránku EXO HOSTING a hlásenie, Že stránka neexistuje), klikol som na stránku www.pizzasvet.sk, ktorá by teda ešte nemala existovať. Na moje počudovanie však uŽ existuje a je v plnom prúde. Preto týmto žiadam o radu ako zmeniť názov stránky.

P.S.: Ak by bolo možné, rád by som komunikoval s vami ohľadom tejto veci cez mail ( alex.27.nagy@gmail.com)

Ďakujem za urýchlené vybavenie, Nagy

Offline

#2 2015-08-22 08:57:06

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Moja stránka už existuje.

Kde jste si registroval doménu? Pokud by jste se pokusil registrovat již obsazenou doménu, bylo by oznámeno, že doména již existuje.

Ve Vašem účtu je pouze objednávka na hosting Plus. Platba nebyla připsána na účet Endora a tak není objednávka aktivní, kdy a jak jste provedl platbu?

Změna stránky (domény) nelze provést.
Je nutné zaregistrovat si novou doménu nebo založit free doménu, požádat o převod programu Plus na novou doménu (požadavek na info@endora.cz z kontaktního emailu daného účtu). Po provedení převodu programu je možno smazat starou doménu.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK