#1 2015-08-15 16:34:52

rw
Člen
Registrován: 2015-07-04
Příspěvky: 12

Zobrazení ve vyhledávači

Ahoj, už nějakou dobu si nevím rady s jedním problémem a to je, že můj web se ani za zlaté prase prostě nezobrazí ve výsledcích google. Mám hosting Plus, i když jsem se celkem dlouho věnoval SEO optimalizaci, tak i když zadávám hesla, co mám v nadpisích stránek, článků, dokonce i když napíšu "adresa mezera com", neukáže se mi. Nevíte prosím, co by to mohlo být, kde je chyba, nebo co dělám špatně? Velmi děkuju za každou cennou radu smile

Offline

#2 2015-08-15 17:19:21

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Zobrazení ve vyhledávači

Jako první věc bych Vám doporučil doménu do vyhledávačů zaregistrovat. Ale je zde mnoho faktorů, které určují, např. to, na jakém pořadí bude daná doména ve vyhledávači zobrazena apod.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2015-08-15 18:29:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Zobrazení ve vyhledávači

Pekne krok po kroku. Začnite pridaním domény do indexu vyhľadávania na stránke www.google.com/addurl
Následne si doménu pridajte do nástroja Webmasters Tools na stránke www.google.com/webmasters/tools/?hl=cs
Nezabudneme tiež na štatistiky domény na stránke www.google.com/analytics (vkladá sa merací kód medzi tág head)
Spojíme Webmasters Tools s Google Analytics. Dobré je i založiť Google Plus profil pre vašu stránku a prepojiť ju z predošlými službami.
Odporúčam k doméne vytvoriť i SSL certifikát (napr. startssl.com - Class 1 je zadarmo) a zobrazovať obsah stránky len cez HTTPS (Google zabezpečené stránky s časti uprednostňuje vo vyhľadávaní).


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2015-08-16 12:28:25

rw
Člen
Registrován: 2015-07-04
Příspěvky: 12

Re: Zobrazení ve vyhledávači

Děkuju za cenné rady, hned jsem se je pokoušel uplatnit a když jsem registroval doménu do vyhledávání google, tak mi to nabídlo nahrát html soubor na moje stránky, již s tím jsem měl trošku potíže a bojoval jsem, ale po něúspěšném přepsání několika adres jsem ho tam podle návodu nakonec dostal. Problém je v tom, že zřejmě někde zůstala špatně napsaná adresa webu, teď myslím ve WP, jelikož když se pokouším zobrazit web, zobrazí se chybně, jako by tam byly bez uspořádání v html jen text, do WP admina mě to ani nepustilo, jelikož je to prý chybná adresa webu, což skutečně byla, jelikož za adresou byl ten kód od googlu, jak jsem zprvu myslel, že jej mám pouze přidat někam za adresu. Web jsem nechal na endoře obnovit, avšak nyní to dává hlášku č. 403, přístup odepřen, na blacklistu IP nemám, a u WP admina 404. Mám jen čekat, jelikož se web obnovuje, nebo jsem něco definitvně a nenávratně pokazil? Jedná se o www.pisalek.com, děkuji moc

Offline

#5 2015-08-19 22:14:57

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Zobrazení ve vyhledávači

Chyba 404 znamená súbor nenalezen, chyba 403 prístup odmietnutý sa zobrazí prevažne ak v zložke web na FTP nemáte súbor index.php - prekontrolujte si obsah FTP.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK