#1 2015-06-04 16:14:09

olda
Člen
Registrován: 2015-06-04
Příspěvky: 2

[Vyřešeno] Loginexist (bad login)

Dobrý den
Po nějaké době se mi podařilo opět připojit k mému hostingu pomocí ftp přístupu
Nevím, jestli se podařilo problém opravit globálně, ale já jsem prostě smazal starý ftp přístup a vytvořil nový, se kterým se již na svůj hosting spadající pod mojí domenu "olda-x-tm.com" připojím bez problémů.
Proč ale píšu ... Vzhledem k tomu že jsem smazal svůj původní ftp přístup se jménem tak jak jsem se přihlašoval několik roků, rád bych tento účet pod stejným přihlašovacím loginem opět časem vytvořil. Problém ale nastává když chci tento ftp účet znovu vytvořit, protože i když je starý účet již cca 8 hodin smazaný, nelze vytvořit stejnojmenný protože vyskočí chybové hlášení něco jako "error loginexist" Bylo by možné domluvit keši aby již můj starý login neviděla, když je již smazán ?
Zdá se že to tam nějak zamrzlo.
Ještě bych doplnil, že chybová hláška "error loginexist" vyskočí i v případě, že vytvářím zcela nový login. Rozdíl je pouze v tom , že login s novým jménem je potom přesto vytvořen.

Ještě mám jeden dotaz ohledně hostitelského směrování
Já jsem do této doby používal "srv40.endora.cz"
Nyní je ale jako hostitel udáván "klokanek.endora.cz"

Může časem vzniknout problém pokud stále používám "srv40.endora.cz" ?

Děkuji.

Upravil olda (2015-06-04 16:23:23)

Offline

#2 2015-06-04 20:19:00

MB
Podpora
Registrován: 2013-11-28
Příspěvky: 311

Re: [Vyřešeno] Loginexist (bad login)

Problém s přihlášením byl právě v duplicitě FTP účtu pro přihlášeni, která vznikla při migraci do nové administrace a následně po odstranění nešel vytvořit znovu, protože tam zůstal skryt ten druhý. Duplicitní záznam jsem smazal a vytvořil Vám původní FTP účet. Heslo si v administraci můžete změnit (sem ho psát nebudu smile ).

Hostitele "srv40.endora.cz" zatím rušit neplánujeme, ale určitě neuškodí když použijete nového.

Offline

#3 2015-06-04 20:28:39

olda
Člen
Registrován: 2015-06-04
Příspěvky: 2

Re: [Vyřešeno] Loginexist (bad login)

Děkuji mnohokrát, vše je ok smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK