#1 2015-03-04 16:00:39

jp007
Člen
Registrován: 2013-02-27
Příspěvky: 163

Nový Webadmin - připomínky/postřehy/problémy

Zdravím,

píšete, aby uživatelé hlásili případné chyby, na které narazí při používání, tady je pár mých prvotních postřehů, nic vážného, jen aby to nezapadlo:

Přehled domén

  • <doména> / Katalog | Stav záznamu v katalogu se zobrazuje jako "endora_user_storage_catalogue_status_confirmed", místo dřívějšího "Schváleno" (či jak to tam bylo)

  • <doména> / Reklama | V případě placeného programu se v horním části obrazovky objeví chybová flash message "Nemáte přístup k reklamě, ve vašem programu nejsou aktivní." Lepší by asi bylo v případě placeného programu položku Reklama v menu domény vůbec neuvádět.

  • <doména> | Po kliknutí na "Přidat alias" vyjede chybová flash message "App\Endora\User\Storage_addAlias::isAllowedAddAlias_not allowed add alias, have already one", což je správné, protože u domény mám nastavený alias, ale v detailu domény ho nikde nevidím, je uveden jen na Přehledu domén. Pokud už mám alias nastaven bylo by lepší tlačítko "Přidat alias" vůbec nevypisovat a místo toho vypsat název aliasu a odkaz pro zrušení

Snad je to všechno jasné, kdyby něco, rád zodpovím případné doplňující dotazy. Jinak nový Webadmin se mi prozatím celkem líbí, hlavně možnost editovat DB uživatele mi udělala radost. Díky! smile

Offline

#2 2015-03-05 10:52:01

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Nový Webadmin - připomínky/postřehy/problémy

Z vetsi casti by melo byt opraveno

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK