#1 2015-01-17 14:55:58

Shadowhacker
Člen
Registrován: 2011-01-02
Příspěvky: 9

[MySQL] Připojení k externí databázi, mimo Endoru

Zdravím,
dle názvu pravděpodobně poznáte, co bude obsahovat má otázka..

Pokud si zakoupím program "Plus", budu se tedy moci připojovat na IP adresu, pouze jednu, ano? Jakkoli chci? To znamená, že tam mohu mít několik scriptů, které se připojují ke stejné IP adrese, bez problému, ano?

Dodatek: Ale pokud tam dam cizí IP, co se stane? K té druhé se to už nepřipojí, jednoduše?

Hledal jsem i na foru, ale.. Zrovna jsem nenašel vhodnou odpověď, pokud jsem něco přehlédl - omlouvám se a pošlete sem třeba odkaz, díky..

Offline

#2 2015-01-17 20:17:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [MySQL] Připojení k externí databázi, mimo Endoru

Ak sa chcete z endory pripájať na databázu ktorá je na inom servery (tj mimo endoru) nepotrebujete program PLUS. Toto je možné vykonať i na FREE variante. V prípade že sa chcete napríklad z vašeho PC nejakým programom pripájať do databázy umiestnenej na serveroch endora, tak je nutné mať program PLUS alebo MEGA a následne si nastaviť IP z ktorej povolíte prístup do databáze umiestnenej na serveroch endora.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2015-01-17 20:50:23

Shadowhacker
Člen
Registrován: 2011-01-02
Příspěvky: 9

Re: [MySQL] Připojení k externí databázi, mimo Endoru

Děkuji, já pochopil tohle: "Vzdálený přístup do MySQL     ✖" tak, že se nelze připojit do vzdálené, ne naopak..

Děkuji moc, moje chybička, možná by to mohlo být i doplněné, třeba se to nestalo jen mně. smile

Edit: Vlastně - potřebuji ten program plus. Já jsem totiž zkoušel scripty a pokud mám program FREE, nefunguje mi volat scripty atp.. Protože tam je ta reklama (i v php scriptu) a pokud ten script zavolám, obsahuje to tu reklamu. :-( Je tu nějaké řešení? Reklama mi nevadí, ale bez PLUS programu mi to stejně nepůjde (původně jsem myslel, že jsem měl mít PLUS jednak kvůli připojení k cizí DB a jednak kvůli reklamě)

Upravil Shadowhacker (2015-01-17 20:51:37)

Offline

#4 2015-01-17 21:55:30

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: [MySQL] Připojení k externí databázi, mimo Endoru

Reklamu si v danom výstupe môžete upraviť vložením tágu <endora> a tým ju umiestniť do časti ktorú bude volací skript ignorovať.
Druhá možnosť je poslať danému výstupu hlavičku textového súboru čím sa reklama nevloží.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2015-01-17 22:08:16

Shadowhacker
Člen
Registrován: 2011-01-02
Příspěvky: 9

Re: [MySQL] Připojení k externí databázi, mimo Endoru

Děkuji, pokusím se to udělat tím prvním způsobem.. Třeba se ještě ozvu, díky. smile

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK