Nejste přihlášeni
ve filtrech máte nastaveno přeposílání na jinou mailovou adresu. Příchozí maily tedy odcházeli tam. Pokud potřebujete mít maily v obou schránkách, nastavte: Odeslat kopii zprávy.
(nastavení filtrů najdete na webmail.endora.cz, sekce Nastavení -> Filtry)
minule jsme nenavyšovali paměť ale max_input_vars na 4500
Hodnotu jsem Vám na čas opět navýšil.
O problému víme, na řešení se pracuje. Prosím o strpení a omlouvám se za komplikace.
EDIT: tak chyba už by měla být opravena.
Dobrý den,
chápu správně, že doména na Googlu je jiná než na Endoře?
Pokud ano, je třeba přesměrování nastavit na doméně u Googlu. Buď přes DNS či pomocí nějakého php/html/java skriptu. To znamená: nastavení DNS na Endoře nemá vliv na jinou doménu u Googlu.
Opraveno, omlouvám se za komplikace.
Problém je způsobený vkládanou reklamou. To znamená, že uživatelé placených programů tímto netrpí.
Do budoucna povolíme rychlou instalaci pouze na placené domény.
-----
Co jsem zkoušel, tak ručně nainstalovaný Silverstripe by Vám měl fungovat. Nicméně není oficiálně podporován, protože prvních pár návštěv webu zobrazuje mnoho chyb.
Doménu jsem kontroloval, načítá se ze serveru Endory. Je možné, že DNS záznamy ještě nebyly aktualizovány všude (pokud jste třeba přistupoval z jiného PC). Nebo se stránka mohla načítat z cache prohlížeče.
Problém potvrzuji, můj předchozí příspěvěk můžete ignorovat.
Na opravě se pracuje. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den, Silvestripe z rychlých aplikací jsem zkoušel, vše mi funguje. V adminu: Stránky -> Přidat nový
Zkuste vymazat cache/jiný prohlížeč. Nebo pokud Vám zobrazuje nějakou chybu, poslat sem.
Potom můžete zkusit zapnout display_errors v PHP nastavení pro Vaši doménu.
Dobrý den, také žádám o uvolnění domény, konkrétně se jedná o bajtuvweb.8u.cz.
Děkuji
Doména obnovena.
Zdravim,
težko určit v čem je problém, když to nehlásí ani chybu. Aktualizujte Wordpress, jestli není aktuální. Pak zkuste vymazat cache prohlížeče.
A když to pořád nepůjde, zkusil bych zapnout log_errors, display_errors v administraci (Přehled domén -> vašedoména: dole PHP nastavení). Jestli to pak bude hlásit nějaké chyby, poslat je sem.
Vypadá to, že obě stránky používají stejnou databázi. To zjistíte v nastavení přístupu do db v souboru wp-config.php u obou donén. Pokud jsou údaje shodné, je třeba databázi zkopírovat a upravit přístupy v cílové doméně.
- ve správci souborů obou domén otevřete web/wp-config.php
- zde najděte položky:
define('DB_NAME', 'nějakýnázevdb');
define('DB_USER', 'nějakýuživateldb');
define('DB_PASSWORD', 'nějakéheslododb');
- pokud se shodují, udělejte kopii db:
- v sekci Databáze MySQL klikněte na tlačítko: Rychlé založení databáze a uživatele
- po založení klikněte na název nové db
- otevře se phpMyadmin
- v menu nalevo klikněte na název staré db
- v menu nahoře klikněte na Operations
- v políčku Copy database to: vyplňte název nově vytvořené db. Zaškrtávátka nechte tak jak jsou a klikněte na Go
- nyní stačí upravit údaje pro novou db v souboru wp-config.php na novém webu
Uvedený vzhled skutečně nefunguje v novém prestashopu, funguje ve verzi 1.3.1, pro kterou je vytvořen. (readme.pdf)
zkouška
Těžko říct, můžete zkusit zazálohovat a potom smazat soubor ".htaccess". Pokud to bude tím, Wordpress následně umožňuje vygenerovat nový v administraci.
Nebo můžete zkusit ve Vaší databázi manuálně zakázat pluginy: http://codex.wordpress.org/FAQ_Troubles … e_menus.3F
Také můžete zkusit přejmenovat složku s Vaším aktuálním vzhledem ve složce "wp-content/themes/"