#1 Ostatní problémy » Doména se připravuje » 2021-05-09 22:00:30

zvarl7am
Odpovědi: 0

Dobrý den, mám problém s přetrvávající chybovou hláškou:


"Doména ecliptica.4fan.cz se připravuje
Služby budou funkční nejpozději do 45 minut. Pokud ani po této době Vaše doména neběží, zkuste restartovat internetový prohlížeč.
Veškeré placené služby jsou aktivní až po připsání částky na náš účet. Do té doby je webhosting aktivní ve FREE programu. Případná registrace domény probíhá taktéž až po připsání částky na účet.
V případě dalších dotazů se prosím obraťte na fórum podpory."45 minut už uběhlo (uživatelé hlásili problém už v 19:19), restartovat prohlížeč jsme všichni zkusili, zaplaceno mám od loňského listopadu (do listopadu letošního), v administraci mi všechno přijde ok.
Kde je problém?

Díky.

Edit: Rozjelo se to až dnes cca v 9:25, od té doby dobré, ale stejně by mě zajímalo, co bylo špatně.

#2 Re: Ostatní problémy » [Vyřešeno] Err_content_decoding_failed » 2013-10-15 15:02:39

Jo, už to vidím. Ještě jednou díky a přeji hodně zdaru.

#3 Re: Ostatní problémy » [Vyřešeno] Err_content_decoding_failed » 2013-10-15 14:58:09

A můžu se ještě zeptat, kde se to vypíná? Ať můžu kdyžtak varovat ostatní.

Každopádně děkuji převelice, jak za pomoc, tak za výborný hosting, miluju vás.
Teda jako Endoru, jinak by to bylo obscénní.

#4 Re: Ostatní problémy » [Vyřešeno] Err_content_decoding_failed » 2013-10-15 14:53:13

Oprava vyzkoušena, efekt žádný. Navíc jediná červená hodnota, co se tam objevila, bylo "values not found" u queryless urls, ale pak je to asi našlo, protože po uložení to zas bylo v pořádku.

Každopádně jsem zjistil, že třeba k obrázkům v themes složkách se dostanu v pohodě, takže asi nenabíhá "jenom" ten index a pes bude asi zakopaný tam. Nicméně jsem si nechal poslat index z jiného fóra, které normálně běží, a žádný rozdíl jsem tam nenašel, takže fakt nevím, co s ním je.

Btw, během odesílání tohohle postu mi dvakrát spadl jak webadmin, tak fórum podpory; není nakonec fakt možné, že je závada někde tam venku?

#5 Re: Ostatní problémy » [Vyřešeno] Err_content_decoding_failed » 2013-10-15 14:00:27

1.1.17, pokud mi paměť slouží. Rozhodně nebyla upgradována v posledních dvou měsících.

Mi prostě přijde hrozně divné, že když jsem odcházel, fungovalo všechno normálně, a po obědě už se nenačte ani fň.
Každopádně jdu vyzkoušet ten repair, pak dám vědět, jestli to zabralo, zatím díky.

#6 Ostatní problémy » [Vyřešeno] Err_content_decoding_failed » 2013-10-15 13:32:09

zvarl7am
Odpovědi: 7

Zdravíčko,

zhruba od dnešního poledne mi simple machines fórum ( http://ecliptica.4fan.cz/index.php ) hází tu chybu v předmětu (v chromu; IE se spokojí s tím, že prostě nenačte nic), netušíte někdo, co to je za čertovinu? Ještě kolem desáté hodiny ráno to korektně běželo a nejsem si vědom, že bych tam za poslední měsíc prováděl jakoukoliv úpravu. Do webadminu se dostanu, databáze vypadá nedotčeně. Nejdřív jsem si myslel, že to je po dlouhé době výpadek Endory, ale všechna další fóra, co znám, jedou bez problémů.

Jdu preventivně obětovat psa z krve anglické, devátého z vrhu, třeba se to spraví samo, ale kdyby náhodou někdo měl nějaký modernější postup, budu za to vděčný.

#7 Re: Problémy s MySQL » Překročení povoleného limitu databáze » 2013-02-25 11:36:32

Zdravíčko,

měl jsem úplně stejný problém, který jsem sice už vyřešil, ale zajímalo by mě, jestli někdo neví, jak k tomu vůbec mohlo dojít. Na doméně (ecliptica.4fan.cz) nám běží smf fórum, kde máme celkem dost textů a různých serepetiček - přesto tabulka messages nemá víc jak šest mega, zatímco log_errors měla dneska ráno pro mě naprosto nepředstavitelných 31. Stalo se někdy někomu něco podobného? Ještě včera jsem do webadminu koukal a žádnou anomálii jsem nepostřehl, takže to takhle muselo nakynout během včerejška.

Tu tabulku jsem si před vyprázdněním stáhnul, takže ji ještě prolezu a možná tam něco najdu, ale v texťáku to není nejpříjemnější čtení a nic lepšího na to nemám smile

Za jakýkoliv tip díky předem, mojí zvědavosti bude stačit i málo.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK