#1 Re: Wordpress » Přechod na nové THEME a nefunkčnost » 2021-04-29 06:32:56

Díky za info, problém se týká domény zdenekslazak.eu, druhá doména je, "testovací" a ta je funkční. Prosím tedy o radu, jak postupovat dál. Zmiňujete se o pluginech které jsou nekompatibilní. Pokud to ale dobře chápu, při odinstalaci všech pluginů a následné přeinstalici redakčního systému Wordpress by tam snad už žádné "svinstvo" nemělo zůstat. Co tedy ještě musím dělat dál? Děkuji za pomoc.

#2 Wordpress » Přechod na nové THEME a nefunkčnost » 2021-04-28 19:06:58

zdendas
Odpovědi: 3

Z důvodu chyb v mnou dosud používaném THEME jsem přešel na jiné. instalace proběhla v pořádku ale nejde Přizpůsobení, úpravy menu atd. Provedl jsem úplné přeinstalování wordpress, opakovanou reinstalaci theme ale chyby se nemůžu zbavit. Vypadá to, že program koliduje s nějakou zapomenutou databází fontů, ale vůbec netuším, kde by mohla být a jak je možné, že "přežije" i reset redakčního systému. Je možná nějaká pomoc? Děkuji

#3 Wordpress » Na Endoře zakoupená doména je parkovaná u Wedos. Co s tím? » 2020-12-04 16:33:50

zdendas
Odpovědi: 2

Založil jsem si tady nový web projekt: www.zdenekslezak.cz. Bohužel, zjistil jsem, že vygenerované odkazy k administraci (pod redakčním systémem wordpress) nefungují! Překlápí mě na hosting Wedos, kde je zřejmě toto jméno již "parkované". Nerozumím tomu, proč mi Endora dovolí toto jméno zaregistrovat, když není dostupné, resp. je registrované u jiné webhostingové služby.  Nebo dělám někde chybu já? Poraďte prosím. Díky.
ZS

#4 Ostatní problémy » ERR_TOO_MANY_REDIRECTS - cookies » 2020-04-24 14:32:42

zdendas
Odpovědi: 1

Zdravím
mám u vás registrovanou doménu www.zdendaslezak.cz. Nedávno došlo k její odstavení z důvodu překročení přidělené kapacity, nyní jsem provedl navýšení na variantu PLUS, jenže nastal problém. Nemohu se dostat ani do administrace ani na vlastní obsah stránky neb mi to ve všech prohlížečích hází hlášku ERR_TOO_MANY_REDIRECTS - Web zdendaslezak.cz vás přesměroval příliš mnohokrát - a požadavek na vyčištění cookies. I když vše provedu, a "kuki" vymydlím, stále se nemohu přihlásit. Poraďte mi, kde co pořešit? Díky.

#5 Wordpress » Přeinstalace WordPress » 2020-04-08 15:08:33

zdendas
Odpovědi: 1

Dobrý den
nějakým způsobem se mi naboural WordPress.  K nápravě nepomohlo odinstalování pluginů, přeinstalace theme ani vyčištění cache. Zcela se mi "rozsypalo" nastavení Vzhled/přizpůsobit a Vzhled/widgety.
Navíc: tady vidím ve správci souborů, ve složce LOG spoustu vykřičníků. Netuším, kde hledat problém a proto prosím o radu, jak totálně přeinstalovat WordPress. Popřípadě, že byste tento úkon provedli sami. Děkuji.

Zdeněk Slezák 
www.zdendaslezak.cz

#6 Ostatní problémy » Převod Alias na Doménu » 2015-10-09 11:52:09

zdendas
Odpovědi: 1

Dobrý den
před pár dny jsem si koupil doménu 2. řádu zdendaslezak.cz, kterou jsem přidal ke svému účtu
jako alisas. Když jsem alias zrušil a chtěl přidat doménu se stejným jménem, hlásí mmě, že je OBSAZENÁ a mohu ji převést, nebo že ji můžu hostovat. Jak mám nyní postupovat. Je obsazená mnou, nebo někým jiným?
Díky

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK