#1 Re: Problémy s MySQL » Výpis dat z databáze (ne)omezené? » 2011-08-31 18:46:58

Dobrý den, mám problém jak už vám napoví předmět s výpisem dat z DB, ale vážně je to zajímaví problém. Jelikož jsem psal na support a mého ticketu se ujal pan "Ján Fačkovec" řešil jsem s ním tento problém 9 dní a zdůrazňuji na to, že mám na svém pc domácí server na, které zkouším prvně jednotlivé funkce než je dám na ftp server.
Výpis dat z db na localhostu není žádný problém ovšem z db sql.endora.cz se mi nevypisují všechny data, ale pouze cca necelá polovina, pokud třeba zavolám pouze 60 údajů tak se všechny vypíší, ale jak-mile jde číslo nad 100 tak se vypíše pouze kolem 80 a méně. Nepsal bych jsem kdybych věděl, že tento problém je u mně, ale není myslím, že chyba je někde v mysql hostingu, prosím o vyjádření hlavně admina co si o tom myslí vážně už nevím co s tím dělat děkuji předem za odpověď.

#3 Re: Pravidla a oznámení » Dodržování podmínek » 2011-06-28 10:50:36

Prosím jen aby nevznikly nějaké problémy ohledně mého webu radši se hned zeptám. Od včerejška se nejenom mě, ale i kamarádovi s kterým tento web dělám objevuje pouze jeden reklamní odkaz konkrétně "Měsíční kontaktní čočky i barevné kontaktní čočky" a je tomu tak v Google Chrome, Opeře, Safari i Mozille. Tak porušuji tím něco tak se omlouvám, ale vina na mé straně nemůže být také si myslím jestli to už není zkrácené záměrně vámi, že by už ty další firmy tu reklamu zrušily? Děkuji předem za odpověď přeji příjemný den.

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK