#1 2010-11-21 15:04:43

matej116
Člen
Registrován: 2010-11-21
Příspěvky: 11

Re: Reklama a uvozovky

V reklamě se někdy místo uvozovek " u tagu <a href=""> zobrazí uvozovky “, které prohlížeč (FF) nebere jako součást uvozovky ale jako speciální znak, takže to rozbije celý DOM a obsah, který chci načíst přes AJAX se hodí do skrytého divu s reklamou a nezobrazí se (př.: http://www.bazarucebnic.g6.cz/ajax.php?what=dayDetail) Prosím o radu, jak  se vyhnout rozbití DOM, případně o úpravu uvozovek v reklamě. Děkuji

Offline

#2 2010-11-21 19:34:22

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Reklama a uvozovky

Uvodzovky by sa mali zobrazovať správne ak máš nastavené podporované kódovanie v hlavičke daného dokumentu. Pri inom kódovaní sa znaky môžu zobraziť inak. Čiže je na tebe ako nastavíš kódovanie súboru. My s tým nič nedokážeme urobiť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-11-21 20:04:42

matej116
Člen
Registrován: 2010-11-21
Příspěvky: 11

Re: Reklama a uvozovky

Tohle není kódováním, mám nastaveno UTF8 a všechny české znaky v reklamě se zobrazují normálně, jenom místo <a href="nějaký odkaz"></a> se tam občas objeví <a href=“nějaký odkaz“></a> a ten znak “ prostě prohlížeč (zkoušel jsem to jenom ve firefoxu, ale myslím, že ostatní na tom budou stejně) nebere jako uvozovky, kterými se ukončuje nebo začíná hodnota parametru tagu a. A důsledek toho je, že mi to rozbije stránku a když si v doplnku fireBug ve FF zobrazím prvky HTML, tak je to prostě zpřeházený sad. Myslím, že by stačilo, kdyby se ty reklamy nějak upravili a všechny “ by se převedly na ". Jiná možnost mě nenapadá.

Offline

#4 2010-11-22 08:43:13

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Reklama a uvozovky

Je to lepsi?

Offline

#5 2010-11-22 18:46:10

matej116
Člen
Registrován: 2010-11-21
Příspěvky: 11

Re: Reklama a uvozovky

Ještě jsem neměl čas to nějak vyzkoušet, ale když jsem se nato teď koukal, tak už to bylo dobré, jenomže ono se to objevuje jenom občas, takže to nemůžu říct definitivně smile. (Myslím, že se jednalo odkaz na pracovní oděvy a nyní se jeho uvozovky zobrazují normálně) Ale pokud by se ten problém nevyřešil, ještě sem napíšu. Ale jinak děkuji smile.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK